UWAGA!

Rodzina na obserwacji - czy podczas wakacji w Turcji zaraziła się świńską grypą?

 Elbląg, Rodzina na obserwacji - czy podczas wakacji w Turcji zaraziła się świńską grypą?
Fot. PS.

Stan pacjentki zarażonej wirusem A/H1N1 jest dobry - informują lekarze ze szpitala miejskiego w Elblągu, do którego trafiła 45-letnia kobieta, mieszkanka Olsztyna. Na obserwacji przebywa jeszcze czteroosobowa rodzina, która wróciła z wycieczki w Turcji.

- Osoby te same się do nas zgłosiły. Oczywiście zostały hospitalizowane i odizolowane od innych pacjentów - mówi Wiesława Lech, dyrektor szpitala miejskiego w Elblągu. – Zrobiliśmy badania i wysłaliśmy je do Warszawy. Dopiero ich wyniki potwierdzą lub wykluczą wirus A/H1N. Bardzo zadowalający jest natomiast stan zdrowia pacjentki zarażonej wirusem, która trafiła do nas z Olsztyna – dodaje Wiesława Lech. - Jeśli nie wystąpią żadne komplikacje, a myślę, że nie wystąpią pacjentka już w piątek opuści szpital.
      
kojot
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Więcej informacji nt świńskiej grypy oraz o przymusowych szczepieniach na jesień na stronach: grypa666.wordpress.com www.swinskasprawa.pl_ prawda2.info_ www.portel.pl Przeciwko WHO, firmą farmaceutycznym Baxter i Novartis założono sprawy w sadach o specjalne wywołanie pandemii w celu doprowadzenia do przymusowych szczepień całej populacji szczepionka, która nie przeszła żadnych testów a firmy ja produkujące już dostały immunitet przeciwko pozwą za skutki oboczne lub śmierć spowodowane ta szczepionka. Sprawdź podane informacje, dowiedz się tego o czym milczą główne media. NIE DAJ SIĘ ZASZCZEPIĆ PRZECIWKO ŚWIŃSKIEJ GRYPIE !!!
 • Po co włóczyć się po świecie, uszczelnić granice, zakazać wyjazdów i będziemy mieli dobrobyt i zdrowe silne państwo. Na wczasy tylko w Polsce!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  katolik1(2009-08-04)
 • Do Info: Najpierw naucz się pisać w języku polskim, a później zamieszczaj komentarze. Firmą - firmom, pozwą - pozwom. Słowniki nie gryzą.
 • info, a u mnie byli Presley z Hendrixem i mówili, że to nieprawda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pokopoko(2009-08-04)
 • Do katolik1: Mnie nie stać na wakacje w Polsce. Wczasy nad polskim morzem to loteria. Jak jest pogoda jest OK, jak nie ma pogody to nie ma co robić. Za te pieniądze co mam wydać w Polsce nad morzem, lepiej chyba pojechać do Egiptu, gdzie przynajmniej w hotelach są baseny, sauny, siłownie na ewentualność braku pogody.
 • Zgodnie z zasada bezpieczeństwa ludzie pamiętajcie że najłatwiej sie zarazić w dużym skupisku, więc unikajcie Hipermarketów, kościołów, kin, urzędów. Pamiętajcie o sobie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lek.med(2009-08-04)
 • Normalna reakcja, zamiast poczytać, do edukować się lepiej czepiać się o literówkę i wygarniać inne teorie spiskowe. .. .ręce opadają, jakie zmanipulowane i ogłupione społeczeństwo mamy. Teorie spiskowe to morze były rok temu, wtedy się pisało o możliwości sztucznej pandemii i przygotowań rządów np miliony plastikowych trumien w USA przy każdym większym mieście itp. Dzisiaj to już nie są teorie spiskowe tylko medialne doniesienia, ale jak ktoś w ogóle się tym nie interesuje bo ważniejsze jest jak długie tipsy dziś będzie miała Jolka z koniem zamiast dowiedzieć się czegoś co ma duży wpływ na życie i zdrowie moje i moich bliskich, no bo po co ?
 • Ludzie, zdajecie sobie sprawę ze co roku na zwykła grypę umiera na świecie 500.000 ludzi ! a na ta świńską na razie zmarło około 800.WHO zmieniło specjalnie definicje pandemii żeby móc ją wprowadzić na całym świecie. To wszystko jest manipulacja mediów w celu wywołania strachu, paniki aż w końcu ludzie sami będą się pchali po szczepionki. Nie bójcie się świńskiej grypy, większość ludzi przechodzi ja jak zwykłą coroczną grypę. Przymusowe szczepienia są prawdziwym zagrożeniem i mogą wywołać prawdziwa pandemii z milionami zabitych. W Szwajcarii, szczepionki już dostarczone. Normalnie powinny być trzymane w szpitalach, jednak nie, zostały dostarczone do armii i to żołnierze będą odpowiedzialni za wprowadzania przymusowych szczepień i weź z takim rozmawiaj ze nie chcesz się szczepić.
 • dziwi mnie dlatego media tak rozdmuchują tą grupę, przeciez jak wyżej ktoś napisał na zwykłą umiera masa ludzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  drop.sik(2009-08-04)
 • Dlaczego trafiła do elbląskiego szpitala?Czyżby Olsztyn nie miał oddziału zakaznego?
 • info. udało ci się znaleźć sensację w internecie! Jest ich dużo więcej. Poszukaj dokładniej, znajdziesz wiarygodne filmy o życiu na marsie, o potworach, o cudach. Czytać możesz, jak lubisz, ale nie wież w to, a szczególnie nie przepisuj na forach. Tacy już jesteśmy, my ludzie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pokopoko(2009-08-04)
 • pokopoko, to może mam we wszystko wieżyc co mówią w TV ??? Wiesz o tym ze większość spraw związanych z ta grypa ma potwierdzenie w dokumentach i zostały one złożone do sadu w rożnych krajach jako dowody w sprawie przeciwko WHO ? Również coraz więcej lekarzy i specjalistów wyraża te same obawy i potwierdza opinie co do szczepionek, więc dlaczego mam im nie wieżyc ???
Reklama