UWAGA!

Rodzinny Park Rozrywki na długi weekend

2014-06-17
14:05
 
Rodzinny Park Rozrywki na długi weekend

Zbliża się kolejna okazja do nieco dłuższego wypoczynku. Przed nami długi weekend, doskonała rozgrzewka przed wakacjami. Zróbmy tę rozgrzewkę z Rodzinnym Parkiem Rozrywki Nowa Holandia.

Dlaczego przygotowania do wakacji warto zrobić właśnie w Rodzinnym Parku? Rodzice i dzieci, jak w pigułce mają tu wszystkie atrakcje, które spotkają następnie na wakacyjnych szlakach. Poznajmy je krótko.
      
       Woda
       Lato zawsze zachęca do wybrania się nad wodę. Zapraszamy więc do nas, gdzie można wypożyczyć rower wodny lub kajak i wyruszyć w podróż kanałami Nowej Holandii. Przy okazji spływu mijamy urokliwe mostki i bujną przyrodę.
      
       Zabawa
       To specjalność Rodzinnego Parku. Dmuchańce duże i małe, zjeżdżalnie, bujaczki, mini ścianki wspinaczkowe, to ulubione miejsca wszystkich dzieci. Maluchy mają gdzie rozładować energię, a rodzice zyskują chwilę wytchnienia. Każdy tu wygrywa.
      
       Ciekawość
       Ci, którzy lubią aktywnie spędzać wakacje, poszukują nowych wrażeń, odkrywają dla siebie kolejne miejsca z pewnością dobrze przygotują się do letniego sezonu zwiedzając nowe atrakcje Parku - Wyspę Iluzji, Wyspę Potworów, Dwór Króla Artura. Tak rozbudza się ciekawość świata i czujne oko.
      
       Na dobrą zabawę i mnóstwo atrakcji zapraszamy do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia.
      
      
--------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej