UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zaspali, czy nie zdążyli wytrzeźwieć? Pięknie was Morawiecki załatwił, a teraz odwalacie cyrk. Wypad na Nowogrodzką i pod Sejm.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  107
  87
  Antypiss(2024-02-20)
 • @Antypiss - a tych rolników strajkujących na zachodzie również załatwił PiS? Włącz myślenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  13
  Andronikus(2024-02-20)
 • @Andronikus - Ale wy walczycie w obronie polskiego rolnictwa, a nie europejskiego. Prawda dzbanie? Mnie nie interesują Niemcy, czy Francja. Patrzycie na nich z obrzydzeniem, a teraz wielce się przejmujecie zagranicznym rolnictwem? PiS jakby miał jaja, to by wycofał się z tej inicjatywy, załatwili was bez mydła, a ty mi typie tłumaczysz, że to nie ich wina. Plują na was, a ty się cieszysz, że pada deszcz. Taki koleś jak ty ma prawa wyborcze, żal mi ciebie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  Antypiss(2024-02-20)
 • @Antypiss - Po co piszesz te bzdury. Tusk mógł sprawę załatwić a nie załatwił. Wasi lewaccy posłowie głosowali "za" więc teraz pisanie o Morawieckim czy Nowogrodzkiej jest po prostu słabe a przede wszystkim kłamliwe.
 • Jakie słabe to. Głosowaliście na PiS, które was załatwiło, nie wycieraj sobie m.. herr Tuskiem, bo to Morawiecki jest winny. W poważaniu mam wasze blokady, nie jesteście pępkami świata. Unia nie pasuje? To oddaj dotacje z powrotem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  9
  Antypiss(2024-02-20)
 • @Antypiss - Z tego co pamiętam to ryży wuj obiecał wszystko po jednym dniu jak wygra wybory. A nie będę już pisać o 100 konkretach bo też nic nie ma. A zapomniałem jest zwijanie państwa. Gdzie Kołodziejczak?
 • @Antypiss - Ty też dygaj bo Morawiecki też cię dyma
Reklama