UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a co "banderowski " rondem ??? KIEDY ZMIANA !!! albo kiedy referendum o odwołanie rady miasta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    20
    POLAK 44(2022-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @POLAK 44 - Do czasu zakończenia wojny na Ukrainie nazwa Ronda Tarnopol pozostanie - przynajmniej ja zrobię wszytko by tak pozostało. Jeśli po tym jak pomagamy uciekinierom władze Tarnopola będę gloryfikować banderowców i ukrywać prawdę o Wołyniu, to jak Bóg na niebie będę pierwszy który zażąda zmiany tej nazwy na Rondo ofiar Rzezi Wołyńskiej i zerwania jakiejkolwiek współpracy z Tarnopolem. Na razie co powiedziałem na ostatniej sesji mam żal do Prezydenta i Rady że przed konfliktem zrobili w tej sprawie zbyt mało. Referendum o odwołanie władz miasta wymaga pracy zespołowej i wydaje mi się że razem z kolegami z roku 2013 zaczniemy się mocniej tej radzie przyglądać. Dotąd za wiele zaufania do niej było ale faktem jest że jak na razie poważnych i nieodwracalnych szkód dla interesów miasta nie spowodowali. Ale fakt że Elbląg rozwija się zbyt wolno też zaczyna być grzechem zaniechania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - A moze tak rondo czterolistnej koniczyny? Ciągle tylko historyczne nazwy i ta polskosc jacy my biedni ciagle bici przez sąsiadów. Historia dla historyków a miasto powinno mieć nazwy wesołe by micha się uśmiechała a nie jakieś rzezie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Art :)(2022-04-10)
Reklama