UWAGA!

Rowerzysta pod wpływem, zderzenie, fałszerstwo

Elbląg, Rowerzysta pod wpływem, zderzenie, fałszerstwo

Te i inne wykroczenia zbadają elbląskie służby mundurowe. Konieczna będzie interwencja elbląskich funkcjonariuszy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Jak informują elbląscy urzędnicy w postępowaniu zostanie użyty specjalny wóz techniki kryminalistycznej Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Elblągu oraz urządzenie do badania autentyczności dokumentów Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Elblągu. Nie obejdzie się bez interwencji specjalnego wozu bojowego Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Elblągu oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Do tych i wielu zdarzeń dojdzie 18 maja w niedzielę na terenach Elbląskiego Parku Technologicznego przy ul. Sulimy 1 w Elblągu podczas Rodzinnego Pikniku Nauki i Techniki.
      
       Przewidujemy wielu zatrzymanych tego wypadku, od wszystkich zostaną zebrane odciski palców. Zarówno świadkowie zdarzenia jak i zatrzymani zostaną wezwani do udziału w dalszej części postępowania. Niewykluczone, że odpowiedzą za dobra zabawę. Może im grozić przynajmniej jedna nagroda w loterii, niewykluczone że zostaną zatrzymani do końca trwania Pikniku.
      
       Serdecznie zapraszamy do udziału www.ept.umelblag.pl
      
       Atrakcje oraz nagrody zapewniają: FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o., OPEGIEKA Sp. z o.o., Grupa JetSystem, Metrotest Sp. z o.o., Celebra, Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, Test, B&P Service Sp. z o.o., Eko-Partner, Kancelaria Finansowa Tritum Group Sp. z o.o., Envi-Chem, Polish Snail Holding, MBS Systems S.C., Acoustics Sp. z o.o., Elaktywni, WORD, Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu, ZKM Elbląg, Leo Club Elbląg, ZHP Hufiec Elbląg, Oddział Żandarmerii w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Komenda Miejska Straży Pożarnej w Elblągu, Gdański Park Naukowo-Technologiczny, CTAdventure oraz Legalexpert Adwokaci & Radcy Prawni.
      
Patroni medialni: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl oraz Express Biznesu

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama