UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rozśpiewane przedszkolaki

„Straszne żaby”, „Nie jestem niejadkiem”, „Super chips” czy „Maszeruje wiosna”- to tylko kilka tytułów piosenek, które zaśpiewały przedszkolaki. Dziś w Spółdzielczym Domu Kultury Zakrzewo odbyła się druga część VIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka „Zakrzewo 2006”.

Według regulaminu, każde przedszkole mogło zaprezentować jeden zespół do ośmiu osób i dwóch solistów. W drugiej części Festiwalu wystąpiły przedszkolaki z jedenastu elbląskich przedszkoli. Aby Festiwal miał charakter konkursu, do oceny rozśpiewanych maluchów powołano jury w składzie: Elżbieta Łukaszenko, Mariola Malkiewicz i jako przewodnicząca - Teresa Wojcinowicz. Był to kolejny konkurs, w którym wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy - i nikt nie przegrał. Jury w swojej ocenie brało pod uwagę między innymi muzykalność dzieci, dobór repertuaru i układy choreograficzne zaprezentowane przez małych wykonawców.
     W kategorii trzy- i czterolatków pierwsze miejsce zajęła Agata Chmielewska z Przedszkola nr 4, drugie - Maria Targońska z Przedszkola nr 23, trzecie - Niko Samul z Przedszkola nr 11. Wyróżnienie otrzymała Magdalena Kawka z Przedszkola nr 23. Wśród zespołów w tej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła grupa Bajdusie z Przedszkola „Bajka”, drugie - Przedszkole nr 29.
     W kategorii pięcio-, szescio- i siedmiolatków pierwsze miejsce przyznano Michałowi Michalskiemu z Przedszkola nr 10, drugie - Julii Delegacz z Przedszkola Bajka, trzecie - Nikoli Tomkiewicz z Przedszkola nr 24. Wśród zespołów najwyżej oceniono Przedszkole nr 10, za nim znalazły się Przedszkole nr 33 i Przedszkole nr 4. Wyróżnienia zdobyły Przedszkole nr 11 i Przedszkole nr 24.
     Ponadto prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Zakrzewo Urszula Orłowska-Budo przyznała specjalne wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki dzisiejszego konkursu, otrzymała je Agata Chmielewska.
     Sponsorami imprezy byli: Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo i Zakład Konserwacji Dźwigów - Maciej Tho Meyer.
     
AK-M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Pani Danusiu super impreza.Jesteś osobą twórczą,kreatywną ,oddana dzieciom.Jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    nauczycielka(2006-04-28)
Reklama