UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Próbowałam pobrać. Ta apka, to dno. Zażądała ode mnie skanu pierwszej strony pitu oraz mojego peselu. Kto normalny podaje takie dane? skala żenady mnie przerosła i zrezygnowałam. Dziękuję bardzo panie Missanie, ale nie.
  • tak się właśnie zastanawiałem, jakie dane oni będą tam chcieli. dzięki za info
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jacyna(2025-10-22)
  • A w jaki sposób ma być dokonana weryfikacja że Ty to Ty, mieszkaniec Elbląga płacący podatek PIT który zostaje w Elblągu ? W takim razie idź i złóż wniosek w formie tradycyjnej, daj PIT do wglądu, do porównania z numerem PESEL i ewidencją mieszkańców i nie będziesz musiał nigdzie podawać danych. A jak już tak bardzo się obawiasz, to zastrzeż sobie PESEL i nikt nic z nim nie zrobi. I nie siej fermentu, bo wszystko Wam nie pasuje. Maruderzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    pozytywny-elblążanin(2025-10-22)
  • @pozytywny-elblążanin - To nie jest sianie fermentu, tylko krytyka urzędowego nieudacznictwa, które jest znakiem rozpoznawczym odpowiadających za promocję miasta tych twoich kowali i innych piekarczyków
  • @pozytywny-elblążanin - to wy w tym Elblągu ciągle maci papierowe pity?
Reklama