UWAGA!

Są nazwiska

Jeszcze do soboty członkowie Prawa i Sprawiedliwości zbierają na pl. Słowiańskim podpisy osób popierających listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego.

Znane są nazwiska osób, które wystartują w czerwcowych wyborach do Europarlamentu z listy Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu. Są to: Paweł Kowszyński i Grzegorz Nowaczyk z Elbląga oraz Iwona Arent (Olsztyn), Tomasz Bińczak (Ełk), Mariusz Kamiński (Białystok), Piotr Kardela (Nowe Miasto Lubawskie), Romuald Łanczkowski (Suwałki), Waldemar Pędziński (Łomża), poseł Aleksander Szczygło i Jan Żochowski (Białystok).
     Podpisy na listach poparcia zbierane są na placu Słowiańskim do soboty w godz. Od 13.00 do 17.00. Sympatycy PiS mogą złożyć swój podpis na liście także w siedzibie partii w Elblągu przy ul. 1 Maja 2 (I piętro).
M

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • a czy Grzegorz Nowaczyk to jest wojt gminy elblag? czy ktos inny? bo na wojta starotawl z poparcia SLD
 • Bzdura! Na wójta startował z własnym komitetem i bez niczyjego poparcia...
 • Czy Paweł Kowszyński to ten sam co pisze o "dalszej pauperyzacji obywateli "? "Super kandydat- gratuluję"RP daleko zajedzie z takimi ludźmi
 • Może trzeba zapytać wójta Nowaczyka, czy rzeczywiście sympatyzuje z SLD? Wiele skazuje na to, ze tak. Ale najlepiej niech przyniesie odpowiedni glejt od towarzyszy z SLD, ze absolutnie nie miał z nim nic do czynienia. tiedy uwierzymy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tomasz(2004-04-16)
 • Wygląda na to, że PIS nie posiad ani zaplecza, ani odpowiednich członko-działaczy. Tak jest nie tylko w Elblagu. Świadczy o tym wystawienie i wójta gminy Elbląg i miernego, acz wiernego (w dodatku służącego rodzinie prezesa wojewódzkiego) szefa młodzieży pisującej tylko oświadczenia lub wygłupy pseudopolityczne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Gburek(2004-04-16)
 • Paweł Kowszyński?! ten to dopiero ma ambicje. Cichutki, niby ta woda przysłowiowa, ale on jeszcze pokaże co potrafi. I wcale nie musi być to pozytywna niespodzianka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwatorek(2004-04-16)
 • Jak zawsze pesymizm, zakłamanie i zazdrość bije z moich przedmówców. Jestem ciekawa czy któryś z was przypadkiem nie startuje w wyborach z innej opcji politycznej? Mam wrażenie, że za każdym razem, kiedy zbliżają się wybory to te same osoby piszą podobne głupoty. Ja uważam, że to czas z pomocą społeczeństwa oceni, który jest warty głosu. Znam ze słyszenia obydwu i obydwaj są nietuzinkowi. Nowaczyk z tego, co wiem jest dobrym wójtem, a Kowszyński za każdym razem staje w obronie interesów elblążan. Mam nadzieję, że we dwójkę dostaną się – tak by było najlepiej, bo każdego z nich ciężko zastąpić drugim. Ale jeszcze chyba startuje z Elbląga niejaki Strzelec z PO. Ten to dopiero ślizgacz – prawie jak wodolot do Kaliningradu – ani razu, nie wyraził swojego poglądu w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej Elbląga. Ach racja jedno wyraził tuż przed ogłoszeniem listy PO do PE; tak, tak „kupujmy elbląskie produkty” – jakie to medialne - tylko, że o tym już dawno wszyscy mówią. Kopiować cudze pomysły każdy potrafi.
 • Bez względu czy kochamy, czy lubimy, czy nienawidzimy naszego kandydata to musimy głosować na elblążanina. W przeciwnym wypadku, kto inny będzie pilnował interesów miasta i wcale nie koniecznie Elbląga, a my staniemy się jeszcze większą prowincją. Ci dwaj z lity PiSu to całkiem ciekawa propozycja. Tylko, którego wybrać? Nowaczyk czy Kowszyński oto jest pytanie?! Wójt gminy Elbląg czy student UG?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  racjonalista(2004-04-16)
 • Ja zagłosuję na Kowszyńskiego! Też jestem studentem!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2004-04-16)
 • Student niech się uczy i zalicza kolejne egzaminy. Może sie okazać, że polityczna przygoda przeszkodzi mu w uzyskaniu dyplomu i nie bdzie magisterm, jak kłamczuszek prezydent.
 • Wybierajmy Elblążanina - bardzo dobrze powiedziane, a na marginesie jak na razie "studentowi" bym nie zaufał (niech skończy szkołę, trochę popracuje, a wtedy może pozna realia). Wójt to całkiem dobra kandydatura. Słyszałem że teraz już drugą kadencję jest w Gminie i nikt nie narzeka, a do SLD nie należy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkaniec bj(2004-04-19)
 • Do AGATA: ZApraszam na stronę www.elblag.platforma.org.Tam znajdzie Pani szersze informacje nt. działaności PO w Elblągu. Dostępne są adresy kontaktowe, więc może Pani zadac pytanie bezpośrednio kandydatowi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  POirytowany(2004-04-19)
Reklama