UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te media typu wprost nawet nie są tak rzetelne jak Pan/i sądzi bo jeśli podają nawet, że piwo EB nie istnieje to jak mam wierzyć w te informacje. Skoro ta marka została jedynie wycofana z rynku polskiego ze względu na strategie grupy Heineken a istnieje i jest eksportowana na rynek US, niemiecki i australijski. Takie to adekwatne informacje w tym artykule o którym mowa, bo przecież nawet my Elblążanie możemy kupić w sklepie, który importuje piwo z Niemiec (czyt. EB). Wprost nie jest więc dla mnie rzetelnym zródłem informacji a odnosiłem się do wszystkich mediów nie tylko elbląskich witryn informacyjnych. Udzielam się tylko dlatego bo sądzę, że plucie jadem na siebie jest bez sensu czy jest się zwolennikiem Pis-u czy PO badz nawet innej formacji. Obecny Prezydent wygrał nieduża ilością głosów i ma dużą ilość przeciwników ale to nie powód aby oceniać jego osobę przez "aferę" której padł ofiarą. Uważam, że wyborcy powinni oceniać go przez pryzmat sprawowania urzędu a nie sensacyjnych doniesień, które są nie sprawdzone lub oburzonej radnej. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam, Sawicki Łukasz
  • Gdybyś Ty padł ofiarą podobnego draństwa, to też odpuściłbyś ubeckiemu bandycie ? Gdyby Wilk Jerzy padł ofiarą afery jutubkowej, to już dawno złożyłby zawiadomienie do prokuratury. .. Osoba publikująca zapowiadała dalsze sensacje. .. i co ? ! Wilk Jerzy wsadził końce w wodę, dlaczego? Czyżby w ten sposób wyrażał milczącą zgodę na ubeckie metody walki politycznej w Elblągu ? Autor publikacji też nie ma już nic do zaoferowania publiczności, bo to była jednorazowa bomba, która wybuchła i teraz, nie wiedzieć czemu została zapomniana ? Może w tym mieście żyją ludzie, którzy lubią być prymitywnie manipulowani ubeckimi metodami ? !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2013-07-22)
Reklama