UWAGA!

Samorządy dały pieniądze na nowe radiowozy

Elbląg, Do elbląskiej komendy trafiły cztery oznakowane kia ceed, które zostały przekazane do jednostek w terenie
Do elbląskiej komendy trafiły cztery oznakowane kia ceed, które zostały przekazane do jednostek w terenie (fot. KMP Elbląg)

Do elbląskiej komendy, dzięki wsparciu lokalnych samorządów, trafiło siedem nowych radiowozów. Cztery pojazdy oznakowane trafią do jednostek w Tolkmicku, Gronowie Elbląskim, Młynarach i Pasłęku. Trzy nieoznakowane, których zakup finansowany był przez prezydenta Elbląga, zostały przekazane do wydziału kryminalnego.

Dzięki podjętej współpracy i dofinansowaniu ze strony władz samorządowych do elbląskiej komendy trafiły cztery oznakowane kia ceed, które zostały przekazane do jednostek w terenie. Zasilą one posterunki w Tolkmicku, Gronowie Elbląskim, Młynarach oraz komisariat w Pasłęku. W kosztach ich zakupu partycypowały samorządy lokalne: starosta elbląski, urzędy miast, burmistrzowie i wójtowie z: Tolkmicka i Milejewa Rychlik Pasłęka, Godkowa i Młynar, Gronowa Elbląskiego, Markus.
       Trzy nieoznakowane pojazdy, których zakup finansowany był przez prezydenta Elbląga Henryka Słoninę, zostały przekazane do wydziału kryminalnego.
       Od lat to pierwszy przypadek, kiedy jednocześnie wszystkie jednostki terenowe otrzymały nowe pojazdy. Przekazany sprzęt zastąpi wycofane z użytku starsze auta i znacznie wzmocni bazę transportową jednostki.
      
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama