UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jesli ktoś jest przeciwny reformacji sadownictwa w Polsce to nigdy z tymi sądami nie miał od czynienia. Tam nie ma sprawiedliwości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  94
  32
  Drankoo(2020-01-24)
 • I myślisz, że teraz będzie?? Teraz będzie możliwość, więźnii politycznych w Pl przetrzymywać. Kto przeciw jedynej słusznej partii do paki.
 • @Drankoo - Krajowa Rada Sądownictwa składa się z: 1)Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, Ministra Sprawiedliwości, Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego i osoby powołanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej; 2)piętnastu członków wybranych spośród sędziów Sądu Najwyższego, sądów powszechnych, sądów administracyjnych i sądów wojskowych; 3)czterech członków wybranych przez Sejm spośród posłów oraz dwóch członków wybranych przez Senat spośród senatorów; 4)Krajowa Rada Sądownictwa wybiera spośród swoich członków przewodniczącego i dwóch wiceprzewodniczących; 5.Kadencja wybranych członków Krajowej Rady Sądownictwa trwa cztery lata; 6.Ustrój, zakres działania i tryb pracy Krajowej Rady Sądownictwa oraz sposób wyboru jej członków określa ustawa. To treść art. 187 Naszej Konstytucji, za którą głosowała większość Naszego Narodu w referendum. Hashtagi: #Roman