UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A dlatego fawora, poniewarz co drugi artykuł wciskacie tego wcisłe, przecierz on swoimi pseudo przemyśleniami irytuje ludzi, a wy go wspieraci, co prawda was gryzie, wszyscy wiedzą czyją stronę trzymacie. .i się tak nie prężcie bo wam hemoroidy popękają he he he. .. ..
  • A ja nie odbieram tego w ten sposób. Była konferencja prasowa to poszli i zrobili materiał. A że tematem konferencji był przekop, to trudno żeby media się tym nie zainteresowały. Myślę, że gdyby jakiś inny polityk zorganizował konferencję na ten temat to też ukazałoby się to na portalu
  • Proszę mówić za siebie, to że Ciebie irytuje to nie znaczy że innych, gdyby tak ludzi irytował, to by nie był tam gdzie jest, bo by na niego nie głosowali
  • Żeby tobie nic nie pękło z tej zawiści i zazdrości
  • To po co czytasz? Jak ja nie lubię treści przedstawianych na jakimś portalu lub w jakiejś gazecie, to tam nie zaglądam
  • A co pan myśli o przekopie?
  • Nie tylko ten portal o tym pisał, dziennik elbląski też, oglądałem konferencję na żywo w internecie na fb senatora i widziałem że była także tvn. Nikt tu nikogo nie faworyzuje. Ważny twmat to media się interesują, normalna sprawa
  • Hemorojdy to nie rury I nie pekaja, to patologiczne stany, albo chorobowe stany ktore powstaja tak jak u Ciebie w pisowni, przeciez chodziles do szkoly, rowniez Twoi koledzy, a tylko Tobie one wyszly.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Modetator(2020-09-25)
Reklama