UWAGA!

Sesja finalistek Miss Ziemi Elbląskiej 2013

 
Elbląg, Sesja finalistek Miss Ziemi Elbląskiej 2013
fot. AMR LIDER

Mroczny klimat starych, elbląskich hal produkcyjnych, ciężki sprzęt i 20 młodych modelek. W takiej scenerii przebiegały tegoroczne sesje zdjęciowe i nagrania filmowe finalistek konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2013. Zobacz zdjęcia i film.

Sesje zdjęciowe 20 wybranych we wcześniejszych castingach dziewcząt, odbyły się na przełomie 2012 i 2013 roku. Kandydatki do tytułu najpiękniejszych na Ziemi Elbląskiej, najpierw uczestniczyły w nagraniu filmowych wizytówek. W dawnych halach produkcyjnych Ferdinanda Schichau’a, każda z finalistek miała okazję zaprezentować swoje aktorskie zdolności przed kamerami.
       Podczas trzydniowej sesji filmowej, finalistki wczuwały się w rolę kobiet pracujących w przemyśle ciężkim. Nie zabrakło roboczych kostiumów, narzędzi oraz innych elementów, dobrze znanych osobom pracującym przy produkcji oraz obróbce w przemyśle metalurgicznym.
       - Pomysł na tegoroczną sesję zrodził się podczas małej burzy mózgów. Każdego roku nasze materiały staramy się realizować w innym klimacie. W ubiegłym roku były suknie wieczorowe w stylowych wnętrzach XIX-wiecznego dworku. Teraz postanowiliśmy zrobić coś zupełnie innego – mówi Mateusz Milanowski. - Materiały filmowe do wizytówek nagraliśmy w częściowo opuszczonych halach, gdzie panował półmrok, a niektóre z nieużytkowanych pomieszczeń, pamiętają jeszcze lata Solidarności. Dla finalistek była to też mała lekcja historii, jak wyglądał kiedyś przemysł w Elblągu.
       Same finalistki przyznają, że będą mile wspominać nagrania. Wiele z nich po raz pierwszy stanęło przed kamerami, co wywoływało u niektórych lekki stres. - Ja osobiście nie odczuwałam żadnego stresu, gdyż atmosfera podczas sesji była bardzo sympatyczna. Makijaże były świeże i olśniewające dzięki czemu na filmach wyszłyśmy, mam nadzieję, równie dobrze – mówi Emilia Zubowicz z Elbląga, jedna z tegorocznych finalistek. - Jeżeli chodzi o motyw sesji, pomysł z kaskami i ciuchami roboczymi był strzałem w dziesiątkę. Jednym zdaniem super sesja, super ludzie.
       Druga część sesji odbyła się w studio fotograficznym. Tu finalistki pozowały do zdjęć w strojach kąpielowych oraz kreacjach. Przez cały czas, dziewczyny były przygotowywane przez wizażystow i fryzjera.
       W sumie ekipa realizacyjna w ciągu trzech dni spędziła na planie ponad 50 godzin. Nagrania trwały od rana do nocy.
       - Jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy z dziewczynami – mówi organizator sesji Mateusz Milanowski. - Mimo, iż dla większości z nich było to pierwsze takie doświadczenie, poradziły sobie bardzo dobrze, realizując cały scenariusz nagrań. Mamy nadzieję że gotowe produkcje spodobają się dziewczynom oraz dopingującym im rodzinom, znajomym oraz widzom – dodaje.
       Efekty pracy filmowców i fotografa będzie można obejrzeć już w drugiej połowie stycznia na oficjalnej stronie internetowej konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2013 – www.misselblaga.pl. Tam też będzie można oddawać swoje głosy na Miss Internetu Ziemi Elbląskiej 2013.
      
       Tymczasem, w oczekiwaniu na oficjalne materiały, przedstawiamy te mniej oficjalne – zdjęcia zza kulis sesji filmowej i zdjęciowej, które również można obejrzeć na misselblaga.pl.
      
AMR LIDER
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama