UWAGA!

Sierpień z dzielnicowym

W sierpniu dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zaplanowali cztery spotkania z mieszkańcami miasta.

W czwartek 7 sierpnia br. od godziny 15.30 do 16.30, na spotkania z mieszkańcami osiedla Nad Jarem zapraszają dzielnicowi z Rewiru I - miejscem spotkania będzie teren obok placówek handlowych przy ulicy Korczaka. W czwartek 14 sierpnia br. od godziny 15.30 do 16.30 na spotkanie z mieszkańcami dzielnicowych z Rewiru III odbędzie się w namiocie ustawionym przy ul. Chełmońskiego. W piątek 22 sierpnia br., od godziny 15.30 do 16.30, dzielnicowi z Rewiru IV zapraszają na spotkanie mieszkańców Starego Miasta i okolic na ulicę Stary Rynek. W czwartek 28 sierpnia br. od godziny 15.30 do 16.30, na placu przy ulicy Nowowiejskiej na spotkanie zapraszają dzielnicowi z Rewiru II.
przyg. M

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A ul. Grunwaldzka to który rewir ? - bo wiele na temat tej ulicy można by powiedzieć, a wogóle, to policja jest chyba na urlopie, bo jej nie widać.
 • Może ktoś mi powie : czemu mają służyć takie spotkania z dzielnicowymi?
 • a kosciuszki to jaki rewir?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  paweł(2003-08-06)
 • Na Bałuckiego ciongle mało policji. Cielnicowego tesz dawno tam nie widziałem ! A potszeba jest...bo piją pifko w palku na ławeckach... i hałasóją...i sikają pod cewami. A PSECIES MOJE PSZECKOLE JEST TAM TAK BLISKO ! PANOWJE POLICJANCI PILNUJCIE MOJEGO PSECKOLA..PROSEM WAS BARCO !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ROSCAROWANY PSECKOLAK(2003-08-07)
 • Paweł, rewir znajdziesz tu: www.elblag.pl
 • Po co spotkania żeby się pokazać. Proponuję aby Panowie dzielnicowi szczególnie z nad Jaru wyszli zza biurek, popracowali trochę w terenie i to nie w godzinach od 8 do 15. Życie lumpuf zaczyna się wieczorami. Do pracy dzielni........cowi. ISO przecież powinno zobowiązywać. Pogotowie policji nie jest przecież od tego aby rozganiać rozwydrzoną " młodzież ". 90 % odpowiedzialności za znisczenia ponoszą Panowie dzielnicowi, którzy ukryli się w komisariacie, bo osobiście na dzielnicy takiego Pana nie widziałem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  miszkaniec nad Jarem(2003-08-12)
Reklama