UWAGA!

Skarby Depresji

W sobotę już po raz piąty na terenie Kompleksu Gastronomicznego „Nowa Holandia” odbędzie się impreza „Skarby Depresji”, którą Starostwo Powiatowe w Elblągu organizuje wspólnie z Urzędem Miasta Elbląga i urzędami gmin Elbląg oraz Gronowo Elbląskie. Tego dnia wstęp na teren „Nowej Holandii” jest bezpłatny.

O godz.13 rozpocznie się tam X Powiatowy Festiwal Piosenki Popularnej „Słowiki” 2006. Wystąpi w nim 64 wykonawców (solistów, duetów i zespołów wokalnych) w trzech kategoriach wiekowych: gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli. Uczestnicy festiwalu pochodzą z Elbląga, Komorowa Żuławskiego, Pasłęka, Stankowa, Gronowa Elbląskiego, Nowego Stawu, Starego Dzierzgonia oraz Sztumu.
     Od godz. 14 trwać będzie turniej rekreacyjno-sportowy o tytuł Najbardziej Depresyjnej Gminy w Polsce - pomiędzy gminą Elbląg i Gronowo Elbląskie, o godz. 18 wystąpi zespół „Daivid Coverfield”, a o godz. 20 rozpocznie się zabawa taneczna.
     Przez cały dzień udzielane będą porady antydepresyjne psychologów i pedagogów z poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pasłęku, będą się toczyć rozgrywki sportowo-rekreacyjne dla rodzin (strzelanie, rzut lotką, rzut do kosza, ringo). Będą stoiska twórców ludowych i rzemieślników (m.in. haft, malarstwo, rzeźba w drewnie, koronka), pokazy ratownictwa wodnego i konkursy z nagrodami przygotowane przez Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (godz.15) także wróżka, przejażdżki tramwajem wodnym, przejażdżki konne i wiele innych atrakcji.
     Posłuchaj:
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama