UWAGA!

Solidne wykończenie Twojego domu

 Solidne wykończenie Twojego domu

Drzwi, okna, parapety i podłogi to coś, co z założenia ma służyć przez wiele lat. Ważne zatem, by wszystkie te elementy były trwałe, oraz jednocześnie muszą one współgrać z otoczeniem i uzupełniać je swoją estetyką. Od 26 lat firma Stol-Witex łączy te dwie kwestie i zapewnia najlepsze rozwiązania.

To tam znajdziesz szeroki wybór wzorów, kolorów i producentów w zakresie stolarki budowlanej. Wybierzesz każdy rodzaj drzwi od tych drewnianych, dostępnych w wielu
       rozmiarach, wzorach oraz kolorach, przez stalowe, płytowe, przeciwpożarowe, dymoszczelne, techniczne czy dźwiękoizolacyjne.
      
       Warto dodać, że Stol-Witex jest jedynym bezpośrednim sprzedawcą drzwi firmy  Gerda na Elbląg. Gerda to najbardziej rozpoznawalna marka w branży, która od wielu lat
       funkcjonuje jako synonim najlepszego rozwiązania w zakresie drzwi.
      
       W Stol-Witexie znajdziesz również konkretną propozycję dotyczącą profili okiennych. Każdy znajdzie coś dla siebie, dostępne są zarówno okna wykonane z PCV, aluminium, jak i z drewna oraz w połączeniu drewna z aluminium. Każde z tych materiałów charakteryzuje długowieczność, niepowtarzalny wygląd oraz  ponadczasowość. Wszystkie łączy to, że świetnie dopasują się do każdego pomieszczenia, bez względu na wymiar i kształt.

 


      
       W sklepie zakupisz również trwałe podłogi, znajduje się tam także bogaty wybór klamek czy parapetów. Ważną częścią asortymentu oferowanego przez Stol-Witex są
       również bramy garażowe. Wbrew pozorom to niezwykle istotna część domu, która musi nie tylko chronić, ale i wyglądać. Połączenie tych dwóch funkcji zapewniają producenci, których asortyment znajdziesz w sklepie przy ul. Rawskiej 23 A/B.
      
       Stol-Witex oferuje wycenę, dowóz oraz montaż zakupionych produktów co pozwala obniżyć stawkę Vat na 8%. Profesjonalna obsługa pomoże wybrać to, co najlepsze, doradzi dzięki czemu każdy klient wyjdzie z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy. Natomiast firmy budowlane, które zdecydują się na współpracę z firmą Stol-Witex mogą liczyć na terminowość oraz wysokie rabaty handlowe.
      
       Stolarka z wyprzedaży do 50% rabatu. Drzwi białe dostępne w dużych ilościach ‘’od ręki’’. Powołując się na tę reklamę otrzymasz rabat 25% na wybrane produkty firmy Gerda i D.R.E.
       Promocja ważna do końca wakacji 2017r.
      


      
       Stol-Witex

       Filia: Elbląg ul. Rawska 23a-b
      
       tel/fax. (55) 235-28-88
       tel/fax. (55) 236-15-33.
      
       Zapraszamy!
      
      
-----------reklama----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie