UWAGA!

Sonik Kuchnie – zbliżamy ludzi

Jest coś magicznego w tym, że pomimo nieustannych starań w aranżacji salonu czy sypialni, to kuchnia jest miejscem, w którym najczęściej spędza się czas w gronie rodziny lub znajomych. Znaczenie kuchni tak dynamicznie rosło na przestrzeni ostatnich lat, że otworzyły się na nią salony. Albo raczej to kuchnia na nie weszła i miała ku temu podstawy.

Współczesna kuchnia to platforma swobodnych spotkań i dyskusji, wspólnych kulinarnych podróży i smakowania świata. To przestrzeń umożliwiająca eksperymenty, odkrywanie siebie oraz przekraczanie granic. To wreszcie miejsce na niespodzianki i zaskoczenia, ale także sprawdzony azyl dający poczucie bezpieczeństwa.

Doniosła rola kuchni ani żadna z jej obecnych funkcji nie byłaby możliwa, gdyby nie wielofunkcyjność i umiejętność odpowiedniej aranżacji nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Prawdziwą kuchnię definiuje bowiem nie tylko oryginalny design, ale także innowacyjne i bezkompromisowe rozwiązania najwyższej jakości gwarantujące wygodę i wysoki komfort użytkowania.

 

W SONIK Kuchnie rozumiemy znaczenie kuchni w codziennym życiu każdego domu. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proponując dostosowane do oczekiwań Klienta rozwiązania. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów dołączyliśmy także do wąskiego grona podmiotów oferujących meble marki Nobilia – niemieckiego lidera w branży wysokiej klasy kuchennej zabudowy.

Nasi profesjonalni projektanci i montażyści pomogą w stworzeniu solidnej, indywidualnie dostosowanej kuchni marzeń, nie tylko idealnie zaprojektowanej, ale także wyposażonej w niezbędne sprzęty znanych i cenionych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji i studia projektowego w Salonie Meblowym SONIK przy ul. Grunwaldzkiej 60-66.

Sonik Kuchnie – zbliżamy ludzi.

 

----- artykuł sponsorowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie