UWAGA!

Spadek ciśnienia wody

 
Elbląg, Spadek ciśnienia wody
fot. (arch. portEl.pl)

8 maja w godz. 8.00-16.00 oraz 9 maja w godz.8.00-16.00 na północ od ul. Nowowiejskiej i Teatralnej (dzielnice: Rakowo, Kępa Północna, Na Stoku, Zawada, Modrzewina, Bielany, Krasny Las) oraz w obszarze ograniczonym ul. Browarną i Robotniczą może wystąpić spadek ciśnienia wody oraz pogorszenie jej jakości.

Spadek ciśnienia wody ma związek z przebudową sieci wodociągowej realizowanej w ramach budowy drogi 503. W razie całkowitego braku wody, woda zostanie dowieziona beczkowozem lub umożliwi się pobór wody mieszkańcom z tymczasowych zdrojów ulicznych. W przypadkach awaryjnych prosimy informować Pogotowie Techniczne EPWiK Elbląg - tel. 994. Za wszelkie utrudnienia związane z dostawą wody EPWiK Sp. z o.o przeprasza.
Robert Danielewicz, Pogotowie Techniczne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A od czego jest noc, hę? W normalnym kraju reflektory, 3cia zmiana i pracujemy, a u nas nie ma wody, zaś panowie sobie przy wykopkach stoją i gadają albo łażą po soczki i bułeczki do biedronki. A co tam woda, niech się zaraza szerzy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezwody(2014-05-08)
 • albo ja jestem ciemny albo EPWiK robi w ch. .a. Napisali, że wody nie będzie 8-16 każdego dnia a jest teraz 8.05.2014 godzina 19.40 i w kranie jest. .. .nie woda. Facio na Pogotowiu odpowiada że nie będzie jej do jutra!!!!! No paranoja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wodnik(2014-05-08)
Reklama