UWAGA!

Spokojne ferie

Ferie zimowe w Elblągu upłynęły spokojnie. Policja nie zanotowała żadnych wydarzeń z udziałem dzieci uczestniczących w zorganizowanych formach wypoczynku.

Przez całe ferie elbląscy policjanci przeprowadzali rozmowy z dziećmi wypoczywającymi w Elblągu. Dotyczyły one m.in. bezpieczeństwa na drodze. Funkcjonariusze sprawdzali także stan techniczny autobusów, które dowoziły dzieci do miejsc wypoczynku.
     - Skontrolowaliśmy stan 18 pojazdów - mówi Alina Zając, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Dziesięć z nich tylko przejeżdżało przez miasto, osiem wiozło dzieci z Elbląga. W ogóle w tym roku było bardzo mało zimowisk.
     W ubiegłym roku, latem i zimą policjanci łącznie skontrolowali 215 pojazdów. Zatrzymano wtedy - ze względu na zły stan techniczny - 15 dowodów rejestracyjnych. Jeden z kierowców był pijany.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To były jakieś policyjne ferie, skoro przez całe ferie elbląscy policjanci przeprowadzali rozmowy z dziećmi wypoczywającymi w Elblągu. Ładny mi wypoczynek!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Drzazga(2002-02-11)
  • Policja nie zanotowała żadnych wydarzeń z udziałem dzieci uczestniczących w zorganizowanych formach wypoczynku? Policja zanotowała wiele wydarzeń z udziałem dzieci uczestniczących w zorganizowanych formach wypoczynku! Wielokroć była sama inicjatorem tych wydarzeń! Np. Przez całe ferie elbląscy policjanci przeprowadzali rozmowy z dziećmi wypoczywającymi w Elblągu w zorganizowanych formach wypoczynku! Policjanci zabezpieczali teren na którym dzieci przebywały. Konwojowali przemarsze i ubezpieczali imprezy! Policja odnotowała te i inne podobne wydarzenia, o których na konferencji prasowej poinformowała elbląskich dziennikarzy.
Reklama