UWAGA!

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami osiedla Na Stoku

 Elbląg, Spotkanie prezydenta z mieszkańcami osiedla Na Stoku

14 maja o godz. 17.30 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej "Sielanka" odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Jerzego Wilka z mieszkańcami Elbląga. Tym razem na spotkanie zaproszeni są mieszkańcy osiedla Na Stoku.

Dotychczas prezydent Jerzy Wilk gościł między innymi na Zatorzu, Zawadzie, Nad Jarem, w Próchniku, rozmawiał z mieszkańcami Sadyby, Witoszewa, Zawodzia, Wyspy Spichrzów, Śródmieścia i Starego Miasta.
       W październiku 2013 roku spotkaniem z mieszkańcami osiedla Zatorze zapoczątkowałem cykl rozmów z poszczególnymi dzielnicami Elbląga – mówi Jerzy Wilk, prezydent Elbląga. Chciałbym, aby takie debaty odbywały się cyklicznie w różnych częściach miasta i dawały możliwość bezpośrednich rozmów z mieszkańcami o ich problemach i potrzebach w najbliższej okolicy. Zależy mi na takich otwartych rozmowach, które mogą odbywać się poza urzędowymi gabinetami, dając większą swobodę dyskusji i szerszy udział elblążan – dodaje prezydent Jerzy Wilk.
       Podczas spotkań mieszkańcy poruszają między innymi tematy związane ze stanem nawierzchni chodników i dróg osiedlowych, oświetleniem ulic, problemy komunikacyjne. Nie brakuje również tematów wykraczających poza problemy poszczególnych osiedli. Mieszkańcy pytają o likwidację Straży Miejskiej, inwestycje ogólnomiejskie czy budżet miasta.
       Na spotkanie zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
       Adama Próchnika, Browarna nr. od 27 do 44 oraz od 78 do 90, Brzozowa, Donimirskich, Grażyny, Henryka, Barona, Ignacego Daszyńskiego, Jaśminowa, Pułkownika Stanisława Dąbka nr. nieparzyste od 41 do 101, Pułkownika Stanisława Dąbka nr. parzyste od 44 do 128, Robotnicza nr. nieparzyste od 79 do 167 oraz nr. parzyste 112 do 190, Tadeusza Rechniewskiego.
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Kolejna część kampanii wyborczej za pieniądze mieszkańców. Trochę paplaniny w stylu PRLu i wczesnego Gierka " Wicie, rozumicie" . Jak na razie chleba z tego pieca dla mieszkańców nie ma!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Klubowicz(2014-05-14)
Reklama