UWAGA!

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami Śródmieścia

 Elbląg, Spotkanie prezydenta z mieszkańcami Śródmieścia

Jutro, 23 kwietnia o godz. 17.30 Jerzy Wilk, prezydent Elbląga zaprasza mieszkańców Śródmieścia do Ratusza Staromiejskiego na otwarte spotkanie. Prezydent spotka się z mieszkańcami Elbląga już po raz siódmy w tym roku.

Od października ubiegłego roku Jerzy Wilk, prezydent Elbląga systematycznie spotyka się z mieszkańcami poszczególnych dzielnic Elbląga. Jak wynika z dotychczasowych spotkań, jest wiele tematów i problemów, które nurtują mieszkańców naszego miasta. Najlepszym sposobem jest ich omawianie i rozwiązywanie na „własnym podwórku”.
       W październiku 2013 roku spotkaniem z mieszkańcami osiedla Zatorze zapoczątkowałem cykl rozmów z poszczególnymi dzielnicami Elbląga – mówi Jerzy Wilk, prezydent Elbląga. Chciałbym, aby takie debaty odbywały się cyklicznie w różnych częściach miasta i dawały możliwość bezpośrednich rozmów z mieszkańcami o ich problemach i potrzebach w najbliższej okolicy. Zależy mi na takich otwartych rozmowach, które mogą odbywać się poza urzędowymi gabinetami, dając większą swobodę dyskusji i szerszy udział elblążan – dodaje prezydent Jerzy Wilk.
       Na spotkanie zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
       Jana Amosa Komeńskiego, Jana Kochanowskiego nieparzyste od 1 do 11, Mikołaja Reja, Bolesława Prusa, Stefana Żeromskiego, Gustawa Morcinka, Ogrodowa, Wojska Polskiego, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Sochaczewska, Chocimska, Polna, Franciszka Stefczyka, Widok, Stanisława Wyspiańskiego, Związku Jaszczurczego, Michała Bałuckiego, Oboźna, Neonowa, 3 Maja, Janowska, Henryka Nitschmanna, Czerwonego Krzyża, Hetmańska, Grobla Świętego Jerzego, Księdza Piotra Ściegiennego, Romualda Traugutta, Kwiatowa, Oliwska, Górnośląska, Słoneczna, Wojciecha Zajchowskiego, Nowowiejska, Kapitana Diaczenki, Andrzeja Struga, Kosynierów Gdyńskich, 12 Lutego, Zielona, Trybunalska, Ratuszowa, Łączności, Generała Grota Roweckiego, Teatralna, Odzieżowa, Księdza Wacława Osińskiego, Jana Henryka Pestalozziego, Aleja Armii Krajowej, Powstańców Warszawskich, Kręgielna, Winna, Zacisze, Królewiecka od 2 do 57, Krótka, Szpitalna, Garncarska, Gołębia, Chmurna, Zbyszka Godlewskiego, Plac Solidarności, Mączna, Leszno, Ślusarska, Janowska, Plac Wolności, Aleja Tysiąclecia, Aleja Grunwaldzka nieparzyste od 1 do 83 i parzyste od 2 do 20, Plac Dworcowy, Lotnicza 57, 59, 61.
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama