UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czekałem całe 9!!! dni i się doczekałem. Na początku informuję wszystkich, że nie jestem człowiekiem mściwym i pisząc artykuł kierowałem się troską o bezpieczeństwo i komfort ludzi oraz o finanse publiczne. Mógłbym pisać wiele, ale to bez sensu. Ponawiam jedynie apel do radnych o zlecenie zewnętrznemu podmiotowi rzetelnego audytu technicznego. Odnośnie oceny moich umiejętności menedżerskich, to życzę oceniającemu, by legitymował się w swoim cv tyloma referencjami dotyczącymi organizacji imprez sportowych związanych z wodą co moja skromna osoba. Posiadam je nawet od byłego dyktatora MOSiRu i dwóch wiceprezydentów. Ale to nie jest istotne w tym wszystkim. Kończąc mam ogromną prośbę. Czy istnieje w być może ściśle tajnych archiwach nagranie makaronu uszkadzającego łuskarkę lodu? Zaraz, zaraz...ile lat temu musiało dojść do takiego aktu dewastacji urządzenia???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    55
    12
    Paweł Głowacki (2020-02-12)
  • Czemu pan juz nie jest?
  • @Paweł Głowacki - brawo Panie Głowacki, już wiele razy mówiono o tym że kierownik harcerz Krause nie nadaje się do tego, ale co tam, najważniejsze znajomości, co za miasto i jego gospodarz, paranoja
  • Dyrektora nie dyktatora. Przepraszam za błąd. Tak to jest, jak się pisze z telefonu. Pozdrawiam p. Dyrektora Marka Wnuka serdecznie i przepraszam za błąd w pisowni. Paweł Głowacki.
Reklama