UWAGA!

Strajk Kobiet będzie maszerował

 Elbląg, Strajk Kobiet będzie maszerował

Elbląski Strajk Kobiet zaprasza na demonstrację przeciwko Polexitowi. Marsz rozpocznie się w poniedziałek (25 października) na placu Słowiańskim o godzinie 17.30 przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości.

W poniedziałek (25 października) odbędzie się kolejna demonstracja Elbląskiego Strajku Kobiet. Organizatorzy chcą wyrazić swój sprzeciw wobec polexitu, do którego, ich zdaniem, zmierza polityka rządu. Marsz wyruszy o godzinie 17.30 spod siedziby Prawa i Sprawiedliwości na placu Słowiańskim.

- Przygotujcie ciepłe ubrania, termos z ciepłym napojem i wygodne buty, bowiem będziemy iść ulicami Elbląga i głośno krzyczeć, dlaczego sprzeciwiamy się rządom Kaczyńskiego. Niech nasze "NIE" usłyszą PiSowcy, a w szczególności rząd z politykami prawicy - informuje Elbląski Strajk Kobiet.

oprac. SM

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Rece opadaja przy takim niedorozwoju.
 • drogie panie ze strajku kobiet. Wy. .. .. !!!!! Hashtagi: #ja2
 • Oo
 • T, u. sk to ZD, RA. JCA działa na niekorzyść Naszej Ojczyzny! Słu, g. us NI, EM. IEC!
 • To teraz strajk kobiet zrobił się w strajk przeciw polexit?! Czy wy siebie słyszycie??? Haha cyrk
 • Jak ja się cieszę że rządzi PiS i Kaczyński. Bo tak to by te całe oszolomstwo i zdziczenia zalały kraj
 • hahaha strajk kobiet ale farmazon, partia socjalistyczna walczy o ewro sajuz bo tam jest postęp i demokracja, tam jest sprawiedliwość i wolność a hydra faszyzmu podnosi łeb, ale partia dzielnie ten łeb utnie w imię demokratyzacji, pokonujemy dzielnie na wszystkich frontach tych nikczemników i podżegaczy wojennych, pod sztandarami ewro sajuza bohatersko napieramy na przód, ku świetlanej przyszłości, gospodarka socjalistyczna wykarmi wszystkie dzieci rewolucyji, pokonamy klimat w walce o globalne ochłodzenie, wyzyskiwaczy i kapitaluchów, kiedyś Moskwa dziś Bruxela stolicą dobrobytu i ich chorążowie pokoju, partia, partia, partia, klap, klap, klap, klap. .. .. PS: ale tak na prawde to audica a6 3.0 tdi by sie przydała i smartfonik za 3 patyki i jakaś chata taka 80m2 tylko ciiiii; )
 • do parku sobie idźcie pochodzić, wielcy Europejczycy. .tacy sami Europejczycy jak katolicy z was. .polak katolik- podp... sąsiada, życzyć mu źle jak ma lepiej, wszystkich oceniać negatywnie. .gdzie wasza godność? Jacy z was ludzie są? Znow będziecie krzyczeć i życzyć bardzo źle jeżeli ktoś nie chce uni? Teraz tylko patrzeć jak będziecie się wyzywać jedni drugich. A prawda jest taka że ten cyrk jest robiony specjalnie dla was . .lewica i prawica to iluzja. .wszystko żebyście sobię skakali do gardeł a oni dalej swoje robil. .kiedy zrozumiesz narodzie że jesteś specjalnie dzielony ?? Kiedy do was dotrze że te kary które tak chcecie sami podnosić one dotkna waszych rodzin waszych przyjaciół jak macie jakis. .i was samych. .kiedy zrozumiesz jeden z drugim że jesteście braćmi siostrami sąsiadami Polakami i to wszystko robicie sobie sami? Odejdź od tv pomysł. .przypomnij Sobie lekcję historii. .bierzcie szczepionki od tych których odpowiadają za ludobójstwa na całym świecie od dziesiątek lat. .. Ich polityka wobec nas się nie zmieniła. .rząd z was kobiety chcial tylko podatek, żeby zarabiać na drugiej połowie ludzkości a wy przez jakieś suki uwierzyliście że kariera jest ważniejsza od dzieci i oddaliście je systemowi a dziś się dziwicie że te wasze dzieci nie mają wartości. .gratuluję wszystkim karierowiczka które oddają dzieci pod opiekę obcych Hashtagi: #Stive
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  11
  Stivie(2021-10-21)
 • "Do którego, ich zdaniem. .. "Ich zdaniem i tylko ich zdaniem. Kiedy w końcu ktoś zdelegalizuje ten sztuczny Strajk "Kobiet"?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  13
  Już niedługo wieś Elbląg(2021-10-21)
 • Próba obalenia rządu przez afere z macicami nie wyszła to teraz Tusek nakłamał znowu że Polska wychodzi z Unii a głupi naród znowu wychodzi na ulicę. Ciekawe co nastepnym razem wymyśli rudy zdrajca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40
  15
  Gość45(2021-10-21)
 • A w sobotę 23 o godzinie 12 jest w Gdańsku marsz Wolności pod Neptunem.
 • :D :D :D żenuła. ..
Reklama