UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 99% z was nie wie o czym piszę, przecież ten kryzys to system naczyń połączonych- w mieście nie ma ludzi bo wyjechało ok 24.000- a skoro nie ma to nie ma kto jeździć tramwajem przecież to są potencjalni podróżni którzy zapłacą za bilet- skoro ich nie ma to tramwaje ratują sie podwyżką biletów a więc niektórzy ludzie rezygnują z jazdy bo sie nie opłaca w tym ja i błędne koło sie zamyka- efekt= długi, strajki, a przecież wystarczyło dbać o przemysł i firmy żeby ludzie mieli robotę i nie wyjechali, ogladałem plany PRL-u jak elbląg wg komuchów w 2000 roku miał mieć ok 180 tyś mieszkańców i przemysł itd zastanówcie się co się stało i kto za tym stoi że jest jak jest i kto na tym korzysta, elbląg polski phenian
  • 1,15 tyle płacę za bilet mam 35 lat zniżką jest dowód rejestracyjny w kieszeni oraz aplikacja w tel. nie muszę u kierowcy czy w kiosku kupować biletu. Czy te 1.15 to aż tak drogo??
  • @007 - Kiedys w Elblągu mieszkało 20000 osób więcej, mało kto miał samochód i były trzy linie tramwajowe. Teraz mieszkańców mniej, każdy ma samochód i mamy pięć linii tramwajowych. Jak ma być dobrze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Marrrrr(2020-02-11)
  • @Marrrrr - gazeta robi gownoburze
Reklama