UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nowe zajecie im znalezli? najpierw woreczki rozdaja a potem beda za nie kasowac ile 100 czy 500 zl? a ludzie beda wyrzucac psy. SZKODA ZWIERZAKOW bo one tylko ucierpia na tym. Zamiast schrniska utrzymywac powinno miasto doplacac za utrzymanie psa wlascicielowi. nie byloby bezdomnych zwierzat. mnialam kiedys zwierzaka i wiem ile kosztuje zwlaszcza jak choruje.
  • jezeli tak drogo kosztuje utrzymanie psa, to po co ludzie ich mają. Kazdy kto ma psa niech ponosi koszty z nim związane, a nie rozdają za darmo woreczki na odchody na ludziom podnisą opłaty parkingowe aby mieć kasę na takie cele. W takiej sytuacji powinni rozdawać mieszkańcom papier toaletowy równiz bezpłatnie. W takiej sytuacji byłoby to sprawiedliwe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    oburzona(2014-08-27)
  • Tak i to jest właśnie problem - ODPOWIEDZIALNOŚĆ- ja mam 2 psy i po nich sprzątam. .. lol normalnie jestem nienormalny, bo mam 2,czasem chorują, tez wiem ile to kosztuje, ale nie rozumiem po co brać psa jeżeli nie zamierzasz ani po nim sprzątać, ani o niego dbać, ani go leczyć jak zachoruje. .. po co ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ochronka(2014-09-25)
Reklama