UWAGA!

Strzelali w „Bobrze”

Elbląg, Strzelali w „Bobrze”
(fot. KMP Elbląg)

Wczoraj (13 grudnia) policjanci Nieetatowych Pododdziałów Policji z Elbląga, Pasłęka i Tolkmicka ćwiczyli swoje umiejętności na strzelnicy Koła Łowieckiego „Bóbr” w Gołąbkach. Strzelali z broni automatycznej i gładkolufowej.

Nieetatowe Pododdziały Policji (NPP) to cztery plutony elbląskich policjantów strzegących bezpieczeństwa.
     - Właśnie oni stanowią pierwszą linię między sprawcami zbiorowych naruszeń prawa a mieszkańcami miasta - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - W województwie są wysoko oceniani za sprawność działania. Patrolują, zabezpieczają i bezwzględnie egzekwują prawo, niejednokrotnie wspomagani przez Oddziały Prewencji z Olsztyna. Do ich podstawowych obowiązków należy zapewnienie porządku publicznego podczas zgromadzeń, imprez i uroczystości, zabezpieczają mecze, konwojują agresywnych pseudokibiców. Ręczą za ochronę porządku publicznego i mienia obywateli w czasie akcji ratowniczych, podczas katastrof naturalnych, awarii technicznych i zagrożeń epidemiologicznych lub ekologicznych. Są nieocenieni podczas pościgów za niebezpiecznymi przestępcami.
     Wczoraj policjanci NPP z Elbląga, Pasłęka i Tolkmicka ćwiczyli swoje umiejętności na strzelnicy Koła Łowieckiego „Bóbr” w miejscowości Gołąbki niedaleko Pasłęka. Strzelali z broni automatycznej i gładkolufowej.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama