UWAGA!

Studio Truso TV: Jerzy Wilk

Czy Jerzy Wilk będzie kandydatem PiS na prezydenta Elbląga? Jak ocenia pracę obecnego włodarza miasta? Co poseł sądzi o zaostrzeniu prawa aborcyjnego? O tym w programie Studio Truso TV.

Studio Truso TV ponownie gości w Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl To program, który od kilku tygodni jest najchętniej oglądaną audycją lokalnej telewizji. Dziennikarze poruszają w niej sprawy związane z lokalną polityką, sprawami społecznymi, samorządem, kulturą, sportem, inwestycjami i sprawami gospodarczymi. Zapraszamy do komentowania dzisiejszej rozmowy w Studiu Truso TV.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Szkoda, że nie przemówił "męskim" głosem i nie skomentował sprawy z blondi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  2
  Cygan..z..kawiarni..Mocca(2018-01-23)
 • PIS dało olsztynowi 32 mln na tramwaje a dla Elbląga -WAŁA jezdzimy w Elblągu starymi trupami z demobilu niemieckiego. Lotnisko - Szymany ma ponad 26 mln zadłużenia i PIS rządzi w Polsce i nic nie robi by bankrut wreszcie splajtował. Jakim prawem dofinansowuje się bankruta.
 • Elbląg jest niszczony totalnie w kazdej dziedzinie i posłowie miedzy innymi z PIS tego nie widza. Nie widzą jak dzielone są pieniądze że prawie wszystka kasa idzie dla olsztyna i na mazury a dla Elblaga resztki lub wcale. TO JEST WKU*****ce.
 • Dla rzetelności i wiarygodności materiału prowadzącego proszę o skonfrontowanie odpowiedzi w sprawie zwrotu kasy na stadion z Protasem co ma do powiedzenia w sprawie? Dlaczego zwrócono na budowę basenu?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  0
  dobry..deal(2018-01-23)
 • Jurek tylko znowu na listy wciągnij tego co wystawiliście na listach do sejmików, a on potem przeciwko PIS manifestował z KODem plis będzie trochę folkloru może znowu jakąś bajkę napisze nasz Puszkin?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  0
  Miksza-Duży(2018-01-23)
 • Pan Wilk w, ,owczej skórze, ,. .. .. a jednak coś tam, ,wyłazi, ,. .. .. Czy pisowcy to armia anielska z miodem i mlekiem? Choć by inwestycje. .. .. przetarg i projekty to lata. .. a złośliwość pisowska na pomorzu jest widoczna, zatrzymanie S6.W Elblągu też nic się nie dzieje za sprawą braku działań, ,przewodniej siły rządowej i jej posłów, ,. .. .Taka łzawa sielanka polityczna. .. .kto się ma na nią nabrać?
 • Miały powstac nowe województwa to PIS obiecało. Elblążanie w referendum nie chcieli i nie chcą być z olsztynem referendum było ważne i prawie 100% powiedziało -NIE DLA olsztyna. PO i PSL gdy rządziło olało nas Elblążan a co PIS zrobi z tym problemem.
 • Co ten pan konkretnie / z ręką na sercu / zrobił dla naszego miasta? Mnie utkwiło jedynie to, że Elblążan wysyłał do pracy do Gdańska, czyż to nie ciekawe rozwiązanie bezrobocia w Elblągu?
 • Na pytanie czym pan przekona wyborców aby pan został prezydentem?. .. no ja miałem otwarte drzwi dla każdego, cóż to za program p. Wilk?. .. no i komfort jazdy tramwajami, co to jest za złota myśl. .. wziąłem i z kierowcą z samochodem pojechałem na Zatorze i wiedziałem, że wystarczy wylać trochę asfaltu i połączyć. .. a niech mnie? A jak pan widzi kampanię. .. eee. .. ja merytorycznie ale inni będą mnie obrzydzać, a ja wygrałem sprawy sądowe. .. Takie misz masz te wypowiedzi, o co tak naprawdę panu chodzi? No i te. .. zdania "każdego tego" o co kaman z tym każdego tego?
 • Super pomysł- na zatorze przez Akacjową przez płot !
 • Kończ waść wstydu oszczędź. Czy ten człowiek nie ma za grosz honoru? Nie widzi że jego praca w g...o się obraca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  4
  BorzyszczeTłumów(2018-01-23)
 • No nie tylko prosze nie on, niech szczotki nabija ale nie nas . Juz go raz mielismy . Co to nie ma mlodych w Elblagu tylko , tylko zawsze ci sami na pograniczu demencji
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  1
  Zefir(2018-01-23)
Reklama