UWAGA!

SUV Citroen C5 Aircross z rabatami do 20 000 zł tylko do końca grudnia!

 SUV Citroen C5 Aircross z rabatami do 20 000 zł tylko do końca grudnia!

W salonie Citroena HADM Gramatowski trwa wyprzedaż najbardziej komfortowego SUV-a na rynku, Citroena C5 Aircross z rabatem sięgającym nawet 20 000 zł! Przyjdź do salonu i wybierz jedną z 30 możliwych konfiguracji nadwozia. Oferta ważna jest do końca grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Citroën prezentuje nowy model - C5 Aircrossa, prawdziwego SUV-a z dużymi kołami, zwiększonym prześwitem oraz designem podkreślającym solidność i siłę. To stuprocentowy Citroën o wyjątkowym charakterze i wyrazistych akcentach stylistycznych, takich jak panele Airbump®. Samochód jest wyposażony w duże koła o średnicy 720 mm, osłony progów i nadkoli oraz relingi dachowe. Ma prześwit wynoszący 230 mm i duże możliwości personalizacji.

 

Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest ambasadorem programu Citroën Advanced Comfort®. Ten najbardziej komfortowy SUV w segmencie oferuje dwa innowacyjne rozwiązania: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzenia Advanced Comfort. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie nowy SUV Citroën C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV.

Bagażnik o pojemności od 580 do 720 l wyznacza nowy standard w swojej kategorii. Ten SUV nowej generacji może być wyposażony w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.

Zapraszamy do naszego salonu w celu odbycia jazdy próbnej i uzyskania oferty. Wybierz swój wymarzony samochód z szerokiej gamy dostępnych w naszym salonie.

 

HADM Gramatowski

Warszawska 87

Elbląg

55 230 40 73

www.hadm.pl

 

----- artykuł sponsorowany -----


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie