UWAGA!

Świadkowie poszukiwani

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukują świadków dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło w marcu i kwietniu na terenie miasta.

19 marca tego roku około godz. 12 na skrzyżowaniu ulicy Kosynierów Gdyńskich (na wysokości budynku nr 41) nieznany kierujący nieznanym pojazdem uszkodził seata toledo.
     Do kolejnego zdarzenia doszło 16 kwietnia w godzinach między 14 a 15 przy ulicy Świętego Ducha (na wysokości budynku nr 12).
     Nieznany kierujący nieznanym pojazdem uszkodził wówczas czarne BMW 316. Świadkowie zdarzeń proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Elblągu, tel. 55 230-15-92 lub 112.
     Wszelkie informacje, zmierzające do ustalenia okoliczności można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • a na starówce niema kamer?
  • Na skrzyżowaniu Kosynierów Gdyńskiz z. .. zabrakło chyba ulicy
  • a jak to się stało, że na skrzyżowaniu ktoś uszkodził samochód. Czy poszkodowany zaparkował na skrzyżowaniu, czy był uczestnikiem ruchu na tymże skrzyżowaniu i nie zauważył, że ktoś w tym momencie uszkodził mu samochód. Trzeba to wyjaśnić, to bardzo ważne dla wypłacającego odszkodowanie.
Reklama