UWAGA!

Świąteczna abolicja w Pedagogicznej

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu informuje swoich czytelników, że do 31 grudnia trwa „Świąteczna abolicja”. Czytelnicy, którzy zalegają ze zwrotem wypożyczonych książek mogą w tym czasie zwrócić przetrzymywane zbiory bez ponoszenia konsekwencji finansowych z tego tytułu.

Jednocześnie informujemy wszystkich zainteresowanych, że od 1 stycznia 2010 r. w placówce zgodnie z nowym „Regulaminem udostępniania zbiorów” sprawy czytelników prze-trzymujących zbiory zostaną przekazane firmie windykacyjnej.
       Zachęcamy do skorzystania z abolicji szczególnie tych, którzy od wielu miesięcy, a czasem lat przetrzymują książki w obawie przed konsekwencjami finansowymi. To naprawdę ostatnia taka okazja na rozliczenie się z Biblioteką.
       Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu serdecznie zaprasza do swojej siedziby przy ul. Świętego Ducha 25. W okresie świąteczno-noworocznym Biblioteka działa w zmienionym czasie pracy: 23 grudnia – godz. 9-16, 24 grudnia – nieczynna, od 28 do 30 grudnia – godz. 9-16, 31 grudnia – godz. 9-15.
      
      
Anna Szeląg, W-MBP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama