UWAGA!

Swietłana - najlepszy głos dziecięcy z Elbląga?

 Elbląg, Swietłana Boguska (kadr z materiału The Voice Kids)
Swietłana Boguska (kadr z materiału The Voice Kids)

Czy Swietłana Boguska powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej? O tym przekonamy się za kilka tygodni. Pierwszy krok dziesięciolatka już zrobiła zgłaszając się do jednego z telewizyjnych talent show przeznaczonych dla dzieci. A co będzie dalej? Zobaczymy.

Marta Gałuszewska zaskoczyła wszystkich (i samą siebie) i wygrała ósmą edycję talent show The Voice od Poland. Jej sukces ma szansę powtórzyć dziesięcioletnia Swietłana Boguska, która zgłosiła się do "The Voice Kids" - wersji talent show dla dzieci.
       Jej występ będziemy mogli obejrzeć w telewizji już w najbliższą sobotę (20 stycznia). Czy trenerzy odwrócą się na głos dziesięciolatki? My nie mamy wątpliwości, że tak. Przemawia za tym pierwsze miejsce na festiwalu w Swietłogorsku w 2017 roku. Swietłana zaśpiewała „Tańczące Eurydyki” i podbiła serca jurorów. 10-latka była związana z Młodzieżowym Domem Kultury (choreografię do "Tańczących Eurudyk" przygotowała instruktorka MDK Małgorzata Wiczenbach), obecnie śpiewa pod kierunkiem Elizy Kaczmarczyk.
       W jakim repertuarze dziewczynka wystąpi w „The Voice Kids”? I czy powtórzy sukces ze Swietłogorska? O tym przekonamy się w sobotę po emisji programu.
       Zasady The Voice Kids” są bardzo podobne do „dorosłej” wersji programu. Uczestnicy śpiewają, trenerzy (Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz duet Tomson i Baron) decydują się na to, by dać szansę artyście tylko na podstawie głosu. Trzy drużyny będą liczyć po 18 dzieci (ze względu na wysoki poziom uczestników organizatorzy zdecydowali się zmienić zasady formatu). Będą Bitwy, gdzie zmierzy się po trzech uczestników, a w finale zaśpiewa sześciu najlepszych wybranych przez trenerów.
       Natomiast najlepszy dziecięcy głos w Polsce wyłonią telewidzowie za pomocą głosowania smsowego. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla i stypendium w wysokości 40 tys. zł. Trzymamy kciuki za Swietłanę.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama