UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To może zainteresować Roberta Kolińskiego, który wyjątkowo często stosuje narracje zza wschodniej granicy
  • Robercik niech weźmie lewacko-faszystowsko-marksistowskich pseudoekologów i niech jadą i się przykują łańcuchami. OMON szybko zrobi porządek.
  • Ciebie nie interesuje? A skąd się wziąłeś/aś w Elblągu? Jesteś rodowitym mieszkańcem/mieszkanką? To ja wiem, chociaż nie jestem Elblążaninem, że zamek w Kaliningradzie był po wojnie zniszczony w 1/3,a idioci. .. ruscy. .. specjalnie przez małe "r"podkładali trotyl i zniszczyli pozostałe 2/3,czym przypieczętowali niechęć do wszystkiego co germańskie. Chociaż potajemnie skradli projekty techniczne i nieudolnie budowali na ich podstawie samochody i samoloty. Wybudowano kondona, który od początku majtał się na kurzej stópce. A właśnie, mam jedno pytanie do Was. Jak Wy mieszkańcy miasta, mieniący się patriotami pozwoliliście na to, by jeszcze przez wiele, wiele długich lat w Elblągu była ul. Diaczenki? Czy mieszkańcy aby trochę "czują"i pokochali miasto, w którym żyją?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Instruktor WOPR(2020-11-22)
  • RobertKoliński I interesuje, podobnie jak wiele innych rzeczy, w tym u naszych sąsiadów zza miedzy. Jednak dziś mam trochę ważniejsze sprawy na głowie niż kolejne mafijne przekładańce z Domem Sowietów, a mianowicie muszę pilnować naszych nadwiślańskich sowietów i faryzeuszy propagandowych, którzy jedno gadają na manifestacjach w/s praw kobiet, a drugie potem robią w Parlamencie Europejskim: "To byłaby hipokryzja polityczna i zdrada wobec Polek. Bo w kraju Platforma popiera demonstrujące kobiety, pokazuje się przed kamerami. Nie wiem, jakby to wytłumaczyli w kraju. Oznaczałoby to, że Platforma Obywatelska milczy i nie chce zająć jasnego stanowiska. A będzie to ważne stanowisko, na które szczególnie czekają kobiety w Polsce - mówi. Biedroń wyraził nadzieję, że EPL ostatecznie dołączy się do wspólnej rezolucji. To będzie pewna zdrada wobec Polek, bo można oczywiście pokazywać się przed kamerami, można chodzić na manifestacje i zbierać poparcie polityczne, a tutaj trzeba podjąć odważna decyzję, po której się stoi stronie - mówi Biedroń. "(za: rmf) Hashtagi: #faryzeusze, #hiPOkryzja, #WyrokNaKobiety, #kler
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    RobertKoliński(2020-11-22)
  • @RobertKoliński - Wój mnie obchodzi co ten laluś biedron mówi. .
  • @RobertKoliński - Zbyt wielu do pilnowania nie miałeś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Hahaha(2020-11-23)
  • @RobertKoliński - I bardzo dobrze, że tak się dzieje, znowu śmietankę spije platforma a wy komuchy będziecie mieli poparcie 5%. Jesteście korwinami lewicy, na każdym kroku robicie z siebie błaznów (jak ty tutaj na portelu), dlatego nikt rozsądny nie chce na was głosować.
  • RobertKoliński Pucu-pucu, jedziesz kucu!; ) Hashtagi: #patoprawica, #KoniecEryDziadocenu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    RobertKoliński(2020-11-23)
  • @Instruktor WOPR - Dobrze napisane. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, dlaczego Elbląg i Królewiec teraz znajdują się w innych krajach, zamieszkałych przez ludzi zupełnie innej kultury - tu wystarczy podstawowa wiedza historyczna. Dzisiaj Królewiec wydaje się daleki i obcy, ale przed wojną przecież był to jeden region, a miasta te były silnie ze sobą związane (historyczne związki Elbląga z Królewcem są nie mniejsze niż z Gdańskiem). To, że dziś tak nie jest, to wina chorych ambicji kilku jednostek, wierzących że mogą zawojować świat - i jest to patologia, "pomyłka historii". Dlatego kogoś, kto rozumie i zgłębia historię regionu informacje z Królewca (czy jak to go dziś zwą, "Kaliningradu")zawsze będą interesować - zwłaszcza te w jakiś sposób dotykające polityki historycznej (bo to ona jest mostem, a zarazem tamą pomiędzy naszymi miastami). To, że współczesnych elblążan "to nie obchodzi"pokazuje tylko, że mimo upływu lat, przesiedleńcy wciąż nie nauczyli się tych ziem, nie rozumieją ich, po prostu są tu i bezmyślnie wegetują.
  • RobertKoliński @Instruktor WOPR - Dałem plusa, bo w sumie słusznie i politycznie, ale tego Diaczenki nie podaruję; Hashtagi: #KptDiaczenkoWalczy, #ChwalaBohaterom
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2020-11-24)
Reklama