UWAGA!

Szkoła na szóstkę

Elbląg, Szkoła na szóstkę

Zabawy ruchowe, pokaz udzielania pierwszej pomocy, spektakl w wykonaniu uczniów to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Szkołę Podstawową nr 6 na wczorajsze (7 lutego) Drzwi Otwarte.

Od godziny 17 do 19 rodzice oraz dzieci sześcio- i siedmioletnie, które w nowym roku szkolnym będą uczniami klas "zerowych" i pierwszych, mieli okazję poznać szkołę, porozmawiać z jej uczniami i nauczycielami oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną. Wszyscy chętni mogli zobaczyć m.in. pomieszczenie klasy "0", pracownię komputerową, gabinet logopedyczny, gabinet psychologiczno-pedagogiczny oraz bibliotekę szkolną.
     Szkoła Podstawowa nr 6, która mieści się przy Al. Piłsudskiego 4 oferuje m.in.: nauczanie sześciolatków w klasach "0" z bezpłatną rytmiką, klasy sportowe o profilu łyżwiarstwo figurowe, klasy integracyjne z nauczycielem wspomagającym, zajęcia z psychologiem, pedagogiem i logopedą, terapię słuchową metodą Tomatisa, nauczanie języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną i rehabilitację, zajęcia na basenie i lodowisku, warsztaty teatralne, lekcje tańca i liczne koła zainteresowań.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama