UWAGA!

Szkoła Tańca Broadway zaprasza

2014-06-09
07:00
 

Taniec klasyczny, neoklasyczny, taniec współczesny, gimnastyka artystyczna, musical, taniec towarzyski, latino solo, hip hop, zumba, fitness, yoga. Ofertę Szkoły Tańca Broadway na żywo będzie można zobaczyć podczas tegorocznego Koncertu Galowego Broadway, który odbędzie się 26 czerwca o godz. 18.30 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Bilety – cegiełki są dostępne w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu.
      
       Podczas tegorocznego koncertu będzie można obejrzeć między innymi suitę baletową Mozart Requiem w wykonaniu grup tańca klasycznego i współczesnego, pokazy grup latino solo i hip hop do muzyki znanych światowych artystów oraz pokazy tańca towarzyskiego, występy grup musicalowych i pokaz zumby dla dzieci. To doskonała okazja nie tylko do przeżycia niezwykłych artystycznych emocji, ale także do zapoznania się z taneczną ofertą Szkoły Tańca Broadway na żywo. Podczas koncertu losowane będą także nagrody dla widzów. Koncert Galowy Broadway 2014 kończy ósmy rok działalności Szkoły Tańca Broadway.

 


       Natomiast po zakończeniu roku szkolnego – od 30 czerwca rusza wakacyjny program taneczno-rekreacyjny dla dzieci. Program obejmuje ciekawe zajęcia na terenie naszego miasta i okolic w pierwszych czterech tygodniach wakacji od poniedziałku do piątku w godzinach 6.50–16.00. Sprawdź ofertę na www.taniec.elblag.pl.
      
       Szkoła Tańca Broadway, ul. Willowa 1, 82 -300 Elbląg, e-mail: broadway@taniec.elblag.pl, tel.: 552369282, 606716626.
      
      

------ Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej