UWAGA!

Szkolenie w Krynicy M.

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w organizuje szkolenie pt. „Prawo Zamówień Publicznych po nowelizacji”.

Szkolenie dotyczyć będzie praktycznego zastosowania ustawy. Warsztaty odbywać się będą w Krynicy Morskiej w dniach 22-23 czerwca, a poprowadzi je Trener Mirosław Koczwara.
     Więcej informacji na temat szkolenia udziela Dagmara Szuba pod nr tel. 055 236 27 16, e-mail dagmara@eswip.elblag.pl.
     Szkolenie organizowane jest w ramach projektu CRL-ROSzEFS.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Następne szkolenie pt. "Jak za państwowe pieniądze i pieniądze UE organizowac kolejne bezproduktywne wyjazdowe konferencje." odbędzie się w Zakopanem!!!:) W planach szkolenie na Majorce pt. "Jak za publiczne pieniądze organizowac konferencje w letnich kurortach całego świata, kożystając z ofert last minute"!!!:)
 • toć to chyba kadra warmińsko - zadubska , bo trenery to prowadzą . ciekawe co na to niemcy i treiner Klinsman
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  trenowany(2006-06-13)
 • banalne krętactwo.szkolenie powinien prowadzić prawnik,warsztaty powinien prowadzić instruktor lub nauczyciel zawodu, trener powinien trenować zawodników.Ktoś kto to wszystko miesza w jednym, powinien robić koktajle w barze, tam jego niejsce.
 • Czepcie się swoich bab!! znam opinię osób, które słuchały wykładów pana Koczwary i są naprawdę pod wrażeniem jego wiedzy i przekazu informacji.
 • Kazdy ma prawo do watpliwosci, a Ty "pozarzadowcu" zastanow sie nad szkoleniem pt: "Kultura osobista" - przyda Ci sie
 • ..... No tak kaznodziei w naszym kraju nie brakuje. Opinia Taty jest jak zwykle bardzo trafna zgadzam się z nią
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  frajer(2006-06-14)
 • Panie f. Pomyśl Pan czasem co Pan piszesz. Jestem ciekawy jaką szkołę Pan skończył i jak jest Pana wiedza nt, wydatkowania pieniędzy publicznych i UE. Nie wspominająć już o terminologii projektów europejskicj . Ale rozumiem że może Pan nie wiedzieć że osoba prowadząca szkolenie, warsztaty, ćwiczenia to w myśl tej terminologii nazywa się właśnie trener. A osobą występują na konferencji to zawsze ekspert. A co do kompetencji trenera prowadzącego to szkolenie to jest to pracownik Urzędu Wojewódzkiego, zajmujący się zamówieniami publicznymi od kilku lat oraz ekspert ds. zamówień publicznych w projektach współfinansowanych ze środków funduszy europejskich i inicjatyw wspólnotowych A to że organizator chce połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zorganizować szkolenie w ładnym otoczeniu to ja osobiście nie widze w tym nic złego. Gdyby Pan miał do wyboru szkolenie w Starym Polu i Krynicy Morskiej za te same pieniądze to myśle że wybrałby Pan to drugie
 • A ja żałujęże szkolenia organizowane s w takich miejscach... zajęcia trwają od rana do późnych godzin.. i tak naprawdę żadnych korzyści z miejsca nie ma..przeciwnie frustracja że za ścianą plaża, słońce,....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  smutna(2006-06-14)
 • ale zawsze można pójść na spacer wieczorem, albo skoro świt jak ktoś lubi rano wstawać, można zorganizować jakieś ognisko no i takie szkolenia mają jeszcze jedenw walor nie do przecenienia - służą wymianie doświadczeń
Reklama