UWAGA!

----

Szkolenie z aktywizacji osób starszych

 Szkolenie z aktywizacji osób starszych

Liderów organizacji pozarządowych oraz pracowników instytucji kultury z terenu województwa warmińsko-mazurskiego „Światowid” zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, dotyczącym metod aktywizujących dla osób w starszym wieku.

Szkolenie odbędzie się w środę, 22 maja, w godz. 9.30 - 15.00 w Galerii Nobilis na II piętrze Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Poprowadzi je Alicja Usowicz - kierowniczka Działu Edukacji Artystycznej w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, animatorka kultury, animatorka społeczna, pedagog kulturalno-oświatowy, pedagog zabawy specjalizująca się w aktywizowaniu grup i osób w różnym wieku; założycielka i animatorka Centrum Aktywizacji Seniorów WOAK, trenerka PSPiA KLANZA. Propagatorka aktywizujących metod pracy z grupą: pedagogiki zabawy, dramy, pedagogiki cyrku dziecięcego; prowadzi młodzieżowy Cyrk Cool-Kids. Laureatka nagrody Ministra Kultury za szczególne osiągnięcia w dziedzinie animacji kultury.
       Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak aktywizować osoby w starszym wieku. Poznają propozycje zabaw integracyjnych, ruchowych i tańców w kręgu, twórcze pomysły na przygotowanie kameralnych spotkań czy imprez łączących pokolenia. Odbędą się również zajęcia z kształtowania umiejętności prowadzenia spotkań z udziałem seniorów i grup wielopokoleniowych.
       Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie w nieprzekraczalnym terminie do 17 maja na adres organizatora mailowo, faksem lub pocztą.
       e-mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl
       fax.: 55 611 20 60,
       adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1
       82-300 Elbląg
       Udział w szkoleniu bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu do Elbląga. Liczba miejsc jest ograniczona.
      

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)