UWAGA!

Sztuka dla życia

Elbląg, Na wernisażu wystawy
Na wernisażu wystawy (fot. Damian Matwiejczyk).

W CKiWM Światowid, na I i II piętrze, można oglądać prace plastyczne, które wykonali uczestnicy polsko-rosyjskiego projektu „Sztuka dla życia”.

Prace z batiku, ceramiki, malarstwa, grafiki i rysunku - efekty tego projektu - prezentowane są nie tylko w Elblągu, można je będzie oglądać także w Konsulacie RP w Kaliningradzie. Patronem wystawy jest wojewoda warmińsko-mazurski Adam Supeł oraz konsul generalny RP w Kaliningradzie Jarosław Czubiński.
     Projekt „Sztuka dla życia” skierowany jest do wszystkich, którym bliska jest problematyka osób niepełnosprawnych - rodziców, opiekunów, nauczycieli i terapeutów młodzieży niepełnosprawnej, a także artystów oraz członków organizacji pozarządowych i wolontariuszy. Partnerami przedsięwzięcia są: Społeczna Organizacja Wsparcia i Ochrony Praw Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Ruczejok”, Centrum Psychologiczno-Medyczno-Socjalnego Wspierania „Nadzieja”, Kaliningradzka Regionalna Dziecięco-Młodzieżowa Społeczna Organizacja Inwalidów „Maria” oraz Państwowa Szkoła z internatem dla dzieci niesłyszących w Sosnówce.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama