UWAGA!

Szukają Grzegorza

Elbląg, Szukają Grzegorza

19-letni Grzegorz Rożak z Gdańska wyszedł z domu w minioną niedzielę i do tej pory nie wrócił. Rodzina i przyjaciele chłopaka proszą o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu.

W niedzielę 11 czerwca Grzegorz Rożak wyszedł z domu, by pojeździć na rowerze. Ostatnie informacje o chłopaku pochodzą z niedzieli około godz. 16 - sieć telefonii komórkowej, której Grzegorz jest abonentem, zarejestrowała ostatnie użycie telefonu. Było to w okolicach miejscowości Cedry Małe (w obrębie 7 km). W chwili zaginięcia chłopak poruszał się niebieskim rowerem górskim marki Thorn, miał plecak.
     Podajemy rysopis Grzegorza Rożaka: wiek 19 lat, wzrost 174, oczy piwne, włosy ciemny blond.
     Jak poinformował nas przyjaciel Grześka, policja w Gdańsku zwleka z rozpoczęciem poszukiwań. Zmartwiona rodzina i przyjaciele Grzegorza kontaktowali się z jasnowidzami, którzy twierdzą, że chłopak żyje i ciągle się przemieszcza. Są podejrzenia, że trafił do sekty lub innego zgrupowania.
     Bliscy Grzegorza proszą osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, o kontakt pod numerami telefonów 606 208 358, 606 880 158, 600 418 057, 889 557 623, 058 309 93 76, 502 620 245 lub z najbliższym komisariatem policji.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama