UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Można prosić o źródło informacji o cyckach gladiatorów?
  • Myślę, że żaden użytkownik forum nie jest odpowiedzialny za stan Pana/Pani edukacji. Rozwój i poszerzania wiedzy jest sprawą indywidualną, a uczciwie mówiąc, brak wyobraźni i donrego gustu odpowiedzi sugeruje wprost, że wskazanie materiałów źródłowych jest zmarnowaniem czasu, ponieważ w myśl zasady, jaką Pan/Pani zaprezentowali w jakości i treści swych wypowiedzi, jasno dają do zrozumienia, że jesteś specjalistą we wszystkim podpratym wieloletnim doświadczeniem, oczytaniem, badaniami, bez zrobienia żadnego z wczesniej wymienionych w myśl zasady: ja się nie znam, ale wiem wszystko. Przy wyraźnie rozwiniętym czytania ze zrozumieniem i spostrzegawczością, jasno widać, że uroczu nazwany obszar klatki piersiowej (czy mamy jakieś kompleksy??? :p) jest głównym odsłoniętym elementem ciała, gdzie warstwa tłuszczu jest niezbędna, by móc dla uciechy wyraźnie Tobie podobnym swobodnie ciąć, nie obawiając się ran samej tkanki mięśniowej, której leczenie jest zdecydowanie trudniejsze, niż zeszycie samej skóry z warstwą tłuszczu. Zapewne jako wybitny też lekarz, przyznasz mi rację, chyba że znasz jakieś istniejące w starożytności specjalne metody szybszej regeneracji. Mam nadzieję, że nie wskażesz ich w oparciu o serial: Starożytni kosmici... jeżeli zaś potrafisz, jesteś posiadaczem/posiadaczka rozbudowanej klatki piersiowej o wspanialej muskulaturze przy jednoczesnym otluszczeniu pozostałych elementów ciała... to cóż gratuluję i sugeruję zacięcie się prowadzenie bloga bądź innej rzeczy z radami, za bezpiecznym monitorem w jawności swej osoby jak rekonstruktorzy starający się swoją pasja czegoś nauczyć ludzi, bądź choć trochę przybliżyć realia tamtych czasów w bezpośrednim kontakcie z widzami, gdzie zanim to zrobili poświęcili swoje środki na nauke, poszerzanie wiedzy czy same treningi fechtunku. Jeżeli jednak nie jesteś osobą o tak szerokiej wiedzy i kompetencji, sugeruję przed wypowiedziami gdzie kolwiek najpierw zrewidować wiedzę, bądź poprostu pozostać przy rozmowach przyjaciółmi przy piwie, czy innych płynach, nie dzieląc się swoją wiedzą z innymi.
Reklama