UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • koniec świata - wróbelek osobowością
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    POPIOŁEK(2014-09-06)
  • a dlaczego elbląski Klaster Gospodarczy milczy, proszę edukować " świat prostych ludzi" . .. sorki, Klaster właśnie pójdzie głosować- to ten tajemniczy niezbędnik wyborczy:))))) stanowisko Olsztyna oficjalnie podane do publicznej wiadomości, a elbląscy biznesmeni wydadzą oficjalny komunikat? ciszej jedziesz dalej zajedziesz?
  • alara, gratuluje samozachwytu i życzę jeszcze bardziej dumnej postawy wobec " prostych" ludzi, entuzjazmu dla byle jakości i bezsilności wobec wulgarnych układów. Powiem za siebie, prosty człowiek jestem, znam pojęcie pozytywnego myślenia. Mało tego staram się codziennie dostrzegać wyłącznie dobre strony zycia zawodowego, prywatnego, społecznego ale mam problem. .. jestem świadomym człowiekiem. Mało tego mam niezwykle dobrą pamięć, interesuję się ekonomią, polityką, gospodarką. .. takie mam hobby. Ta świadomość faktów, umiejetność logicznego myslenia utrudnia mi przejście na twój " level" ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    prostaelblążanka(2014-09-06)
Reklama