UWAGA!

Tanie ogłaszanie!

 Tanie ogłaszanie!

Już w piątek (26 listopada) startuje tanie ogłaszanie! Od 00:01 do godziny 23:59 za wszystkie ogłoszenia lub pakiety punktów zapłacisz 50 procent mniej! Wszystko możesz załatwić online, bezpiecznie siedząc w domu.

Black Friday to jedyna okazja, by dużo zyskać, mało płacąc. Aby naszym Czytelnikom zapewnić bezpieczeństwo, również w tym roku dajemy możliwość zamawiania ogłoszeń i płacenia za nie zdalnie. Wszystko załatwisz przez nasz formularz zakupu pakietów. Promocja będzie uruchomiona w piątek (26 listopada) od godz. 00:01 i potrwa przez cały dzień aż do godz. 23:59.

50 procent mniej zapłacisz za pakiety ogłoszeń premium, komercyjnych i pakiet punktów (promocje dotyczące ogłoszeń nie łączą się ze sobą).

Z promocji można również skorzystać, odwiedzając w piątek nasze biuro w godzinach od 9 do 16 przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa. Płatność gotówką lub kartą.

 

Każdego dnia w serwisie portEl.pl można znaleźć ponad 5 tysięcy ogłoszeń, które są czytane przez tysiące elblążan i mieszkańców okolic. Jeśli Ty też zamieszczasz ogłoszenia w Internecie, to jest to idealna oferta dla Ciebie. Sprzedajesz, kupujesz, wynajmujesz, zamieniasz? A może świadczysz usługi lub ich szukasz? To właśnie w naszym dziale ogłoszeń znajdziesz najlepsze oferty.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
       ul. 1 Maja 1C w Elblągu
       tel. 55 235 39 76

       ogloszenia@portEl.pl

 


       Regulamin promocji 50% Black Friday.

1. Promocja dotyczy wszystkich płatnych ogłoszeń oraz pakietów ogłoszeń wykupionych 26 listopada 2021 r.

2. Płatność online przez formularz zakupu pakietów lub w biurze portEl.pl gotówką lub kartą.

3. Promocje nie łączą się.

4. Promocja nie dotyczy płatności SMS-em.

 

 

--- autopromocja ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie