UWAGA!

Teatr dla najpiękniejszych

Pod koniec lutego odbędą się w Teatrze Dramatycznym w Elblągu wybory Miss Ziemi Elbląskiej oraz Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek. Dziewczyny, które zaprezentują się na scenie, wyłonione zostały w castingu.

Kandydatki na przyszłe miss musiały najpierw zaprezentować się przed jury w siedzibie organizatora wyborów - agencji Lider. Ich zadaniem było pokazać się w sukni wieczorowej oraz stroju kąpielowym i powiedzieć kilka słów o sobie. Te, które wypadły najlepiej, pokażą się publiczności podczas gali 23 lutego w elbląskim Teatrze Dramatycznym. Wcześniej czekają je dwutygodniowe warszaty.
     - Zamiarem organizatorów było zorganizowanie grup 14 dziewcząt i 14 młodych kobiet - mówi choreograf Beata Rygasiewicz. - Teraz dziewczyny mają czas na podszlifowanie siebie. W lutym spotkam się z nimi na warsztatach. Będziemy ćwiczyć poruszanie się, ruch sceniczny i układy choreograficzne.
     Uroda to pojęcie bardzo szerokie. Na co zwracają uwagę sędziowie?
     - Walory są róznego rodzaju - tłumaczy Adam Brynkiewicz, organizator castingu. - Wbrew pozorom nie patrzymy tylko na to, jak dziewczyna wygląda. Zwracamy uwagę też na jej sposób poruszania się, wypowiadania, sposób, w jaki sama siebie prezentuje.
     Elblążanki mają już na tym polu sukcesy. Dwa lata temu aż pięć dziewczyn z Elbląga reprezentowało nasze miasto w wyborach Miss Polski. Jedna z nich doszła nawet do finału. W tym roku do finału doszły dwie elblążanki: Monika Mazurowska, w kategorii nastolatek, oraz Patrycja Łuszczak - w kategorii dziewcząt pełnoletnich.
     - Myślę, że każda dziewczyna czeka na swoją życiową szansę i to jest dla nich jakaś próba - dodaje Beata Rygasiewicz. - Podczas takich wyborów nabierają doświadczenia. Muszę przyznać, że po moich zajęciach dziewczyny lepiej się poryuszają, zauważają swoje walory. To też jest dla nich korzyść i tego chyba też oczekują.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • na przegladzie nie castingu.A czemu miss a nie mister-pszepraszam dlaczego nienajpiekniejsza dziewczyna ,a nie najpiekniejszy mezczyzna?
 • znowu beda tak "piekne" jak rok temu??
 • Teraz dziewczyny mają czas na podszlifowanie siebie. W lutym spotkam się z nimi na warsztatach. A pania choreograf zapraszam na ''warsztat'' (cokolwiek to znaczy) wyslawiania sie celem dokonania obrobki zgrubnej wraz ze szlifowanie ogolnojezykowym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rozbawiony(2001-12-13)
Reklama