UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te opłaty, to w ramach dużej poprawy poziomu życia według PIS.
  • A co pis do wladz samirzadu? Pis podpusal karte lgbt w warszawie?
  • IDIOTA, i bardzo dobrze że wprowadzono opłaty, to są symboliczne pieniadze, i chociaż bedzie porządek, a tak to kierowca wjechałby pod sam brzeg wody aby tylko za dużo kroków nie zrobić
  • Symboliczne ? Nie rozśmieszaj mnie: ja + żona + pies + samochód bez 50 PLN to prawie 50 PLN. W takim wypadku to ja wolę podjechać sobie do Tolkmicka na ryneczek, zjeść smaczną rybę, pospacerować po porcie czy Kadynach i wrócić do domu. Wg mnie to się okaże, że wprowadzili opłaty za wjazd, podnieśli opłaty za sprzęt, a dochody im SPADNĄ !!! i jeszcze więcej powiat będzie dopłacać na ich utrzymanie niż obecnie. ..
  • Symboliczne ? Nie rozśmieszaj mnie: ja + żona + pies + samochód to prawie 50 PLN. W takim wypadku to ja wolę podjechać sobie do Tolkmicka na ryneczek, zjeść smaczną rybę, pospacerować po porcie czy Kadynach i wrócić do domu. Wg mnie to się okaże, że wprowadzili opłaty za wjazd, podnieśli opłaty za sprzęt, a dochody im SPADNĄ !!! i jeszcze więcej powiat będzie dopłacać na ich utrzymanie niż obecnie. ..
  • Ale tą stanicą zarządza powiat na którego czele stoi starosta z poparcia PO i PSL a nie PiSu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    PowiatowyObywatel(2019-06-05)
  • Gwoli scislosci PIS w radzie powiatu elblaskiego ma jedynie 4, slownie 4 radnych na 17. Wiec pretensje mozecie miec tylko do siebie. Moze macie teraz kaca, bo glosowaliscie na ludzi z PSL, PO, czy KWW DOBRY SAMORZAD. Widzicie jaki dobry samorzad?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Glosrozsadku1(2019-06-05)
  • @Glosrozsadku1 - Głos rozsądku po pisowsku. Przecież to Rząd kręci tym, ,interesem, ,. .. ustanawiając nocnymi Ustawami w Sejmie pisowską rzeczywistość. Kierunek: nie deklarowane dobro Polaków, a betonowanie pisowskich osobników wraz z rodzinami na posadkach. .. .taka nomenklatura pisowska! I to Was nie zastanawia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    troll2018(2019-06-05)
  • @troll2018 - Gdybyś był o władzy to nie powsadzałbyś swojej rodziny na intratne stanowiska? Ja nie widzę tu niczego nadzwyczajnego, taka jest kolej rzeczy. PO nie powsadzało swojej rodziny? Przypomnij sobie, ilu PIS wyrzucił z takich stanowisk jak objęło władzę.
Reklama