UWAGA!

To był wyjątkowy dzień dla EPT

 
Elbląg, To był wyjątkowy dzień dla EPT
fot. (arch. portEl.pl)

Wszystkim naszym Gościom gorąco dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że spędzony wspólnie czas był dla Was tak samo przyjemny jak dla nas – dzień po Rodzinnym Pikniku Nauki i Techniki składa podziękowania cały zespół Elbląskiego Parku Technologicznego.

Odwiedziło nas około 3 tys. osób, albo i więcej, a sądząc po uśmiechniętych buziach dzieci i zmęczonych rodzicach to był naprawdę udany dzień.
       Szczególne podziękowania należą się naszym Partnerom i Sponsorom, którzy dzięki swojej pracy i dużemu zaangażowaniu sprawili, że było wyjątkowo, ciekawie, emocjonująco, barwnie i wesoło.
       A jak było zobaczcie, ogladając fotoreportaż portel.pl.
      
       Partnerzy Pikniku: FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o., OPEGIEKA Sp. z o.o., Grupa JetSystem, Metrotest Sp. z o.o., Celebra, Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, Test, B&P Service Sp. z o.o., Eko-Partner, Kancelaria Finansowa Tritum Group Sp. z o.o., Envi-Chem, Polish Snail Holding, MBS Systems S.C., Acoustics Sp. z o.o., Elaktywni, WORD, Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu, ZKM Elbląg, Leo Club Elbląg, ZHP Hufiec Elbląg, Oddział Żandarmerii w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Komenda Miejska Straży Pożarnej w Elblągu, Gdański Park Naukowo-Technologiczny, CTAdventure oraz Legalexpert Adwokaci & Radcy Prawni.
       Sponsorzy obchodów jubileuszu: Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o., PZU, Alstom Power Sp. z o.o., FLSmidth Maag Gear Sp. z o.o.
      
Patroni medialni: Elbląska Gazeta Internetowa Portel.pl oraz Express Biznesu.
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama