UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • tę walkę trzeba było rozpoczac wcześniej w inny sposób. Pracą a nie udawaniem. Obserwuje poczynania szkoly I pracujacych tam nauczycieli i widze. Dziwi tylko to ze nie widzi pracodawca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    naczelny(2015-11-28)
  • Popieram Twoja wypowiedź w 100%! ja ich poczynania obserwowałam rok, ale juz po dwoch miesiacach wiedzialam ze nie bedzie to szkoła dla mojego synka. Przemęczelismy sie rok. Pierwsza klasę rozpocząl w innej szkole. Jest ogromna roznica miedzy obecna szkola,a szkolą 23! Widayc ile pracy nauczyciele wkładaja w nauczanie i wychowywanie dzieci. Na dodatek obecna szkoła cały czas sie rozwija, są nowoczesne sprzęty,ktore pomagaja w edukacji, co rusz szkoła organizuje rózne wyjscia i nie chodzi mi tylko o kino czy teatr. Po za tym rodzice również angażuja sie w życie szkoły, a tego niestety w sp23 nie było...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Kubusiowa mama(2015-11-28)
  • Proszę wejść na stronę www.szkola23.republika.pl i wypisywać krzywdzące informacje że w tej szkole się nic nie robi albo robi mało.W tej szkole robi się bardzo dużo dla dzieci.Nauczyciele poświęcają każdą wolna chwile bo pracują z pasją.Jeżeli oczernia się placówkę trzeba mieć wgląd w jej działalność a nie pisać wyssane z palca rzeczy.Szkoła realizuje dużo projektów a dzieci biorą udział w licznych zajęciach pozalekcyjnych.Nie wiem skąd Mamo Kubusia wzięłaś te informacje że tu nic się nie robi.Przykre że za serce jakie wkładamy w nasza prace otrzymujemy wieczne nagonki.Cześć komentarzy jest pozytywna i dziękujemy serdecznie że jesteście z Nami.Przesłanie listu dotarło tylko do części społeczeństwa inni szukają wad i czekają aż tylko komuś się noga poślizgnie. Miejmy nadzieję że przetrwamy a jeśli nie to będziemy kolejnym miejscem jak większość w Elblągu puszczonym w zapomnienie.
  • Przecież napisałam, że moje dziecko chodziło do Waszej szkoły, więc nie piszę o rzeczach wyssanych z palca. Miałam więc doświadczenie, obserwowałam, widziałam co i jak. .. Miałam również inne zastrzeżenia co do Waszej szkoły, ale nie chcę tutaj o tym pisać. .. Wyraziłam już swoją opinię, a do tego mam prawo, tak jak Państwo mają prawo się ze mną nie zgadzać. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kubusiowamama(2015-11-28)
Reklama