UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • przydałoby się pismo do Rzecznika Chorób Wszelakich w sprawie wypisujących takie idiotyzmy. A kto wam broni otworzyć kameralną sp 23 prywatną i ja sobie utrzymywać. Bo ja nie godzę się, aby między innymi z moich podatków utrzymywać stołeczek pani i świty
  • Świete slowa! Rowniez nie mam zamiaru ich utrzymywac. Tak to z du... siedzialy kilkanascie lat i tylko im na rękę było,że klasy male, dzieci malo to i się za dużo nie narobią, godziny pracy lecialy, a w domku już dawno się siedziało! Dla mnie ta szkoła to juz dawno nie powinna istniec, szkoda tylko,że wykorzystuja to ze maja klase integracyjna i na tym sie trzymaja jak tylko mogą. Dobry patent na zatrzymanie swoich miejsc pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    popieram Gościa(2015-11-30)
  • Pracowałeś kiedyś mądralo z dziećmi niepełnosprawnymi?????Nie no właśnie nie masz bladego pojęcia o tym jak wiele pracy należy włożyć w pracę z tymi dziećmi wiem coś o tym mam dziecko niepełnosprawne w tej szkole i obserwuje pracę tych nauczycieli i wierz mi nie spotkałem szkoły w której by robili dla dzieci tyle co w SP 23(moje dziecko było w 3 placówkach integracyjnych) zanim trafilo do SP 23 i nigdzie nie zrobiono tyle dla mojego dziecka co tu, a wierzcie mi moje dziecko jest ciężkie do pracy, takich szkół się nie zamyka a dotuje ile wleżie i nauczycieli tam też bo to orka na ugorze ale widać efekty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    rodzic1(2015-11-30)
  • To chyba ty z d. .. siedzisz i nic nie robisz. Nie obrażaj ludzi. .. .IP łatwo znaleźć a to mi pachnie oczernianiem.
  • jak ci się nie podoba to nie czytaj. Internet nie służy tylko po to żeby wypisywać ochy i achy bo dla ciebie kazda negatywna opinia kojarzy się z oczernianiem. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie czy to dobrą czy to złą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    mamazsp23(2015-12-02)
Reklama