UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To skrzyżowanie czeka przebudowa

 
Elbląg, To skrzyżowanie czeka przebudowa

Prezydent Witold Wróblewski podpisał umowę na przebudowę skrzyżowania al. Grunwaldzkiej i ul. Mickiewicza. Celem projektu jest zapewnienie dostępności terenów dworca autobusowego do dróg publicznych w związku z budową wiaduktu w ciągu ulicy Lotniczej i Skrzydlatej.

W ramach projektu planuje się przebudowę skrzyżowania z trójwylotowego na skrzyżowanie czterowylotowe wraz z geometrią wlotów oraz przebudowę odcinków jezdni, chodników, ścieżek rowerowych, przebudowę sygnalizacji świetlnej, przebudowę sieci oświetlania ulicznego, przebudowę odwodnienia ulicznego, usunięcie kolizji z infrastrukturą techniczną: wodociągową, teletechniczną i elektroenergetyczną. Termin realizacji inwestycji 15 maja 2018 r.. Koszt zadania wynosi prawie półtora miliona zł.
      
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama