UWAGA!

Tragedia koło Pomorskiej Wsi. Nie żyją dwie osoby

 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (śmiertelne)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Tragedia koło Pomorskiej Wsi. Nie żyją dwie osoby
fot. Michał Skroboszewski

Między Pomorską Wsią a Zastawnem, na drodze nr 509, doszło dzisiaj przed godz. 7 do tragicznego wypadku. Na oblodzonej nawierzchni kierująca peugeotem wpadła w poślizg, po czym samochód uderzył bokiem w drzewo, W wyniku zderzenia na miejscu zginęło dwóch pasażerów: 17-latek i 22-latek, kierująca została przewieziona do szpitala. Droga w obu kierunkach jest zablokowana. . Zobacz zdjęcia.

47-letnia kobieta kierująca peugeotem podróżująca z dwójką pasażerów (17 i 22-letnim), na łuku drogi nr 509 wpadła w poślizg, po czym pojazd uderzył bokiem w drzewo. Droga była oblodzona. Kiedy służby ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia, dwie osoby były nieprzytomne, a jedna osoba znajdowała się poza pojazdem.

Strażacy ochotnicy z PSP, którzy dotarli pierwsi, rozpoczęli reanimację 17 i 22-latka, którą kontynuowali wraz z ratownikami pogotowia. Niestety pasażerom nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Na miejsce zdarzenia wezwano prokuratora i technika policyjnego, trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga nr 509 między Pomorską Wsią a Zastawnem jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci zorganizowali objazd.

ms

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama