UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jakbyś przejechał się kiedyś rowerem szosowym po ścieżce rowerowej na krasny las to jeden z drugim byś wiedział dlaczego szosowcy jadą ulicą pomimo zakazu ruchu dla rowerów. .. można było zrobic scieżkę dla wszystkich rowerzystów. ..
  • @CCC - A później wielki krzyk, łolaboga znowu kierowca potrącił biednego żuczka. Policja powinna walić mandaty i konfiskować rowery, dla dobra tych tumanów, bo prędzej czy później będzie lament.
  • i po co obrażasz ludzi. .. wyzywasz ich od tumanów. .. masz kompleksy??? trzeba było się uczyc. .. .
  • @CCC - Czyli szosowcy maja w d. .. i. .. e przepisy, znaki i w ten sposób wykazują poszanowanie dla prawa?
  • @CCC - To sobie składaka kup jak ci lansa szkoda, a jak jest ścieżka ku**a masz być na ścieżce, a nie jezdni bo komuś kłopotów narobisz jak wjedziesz pod koła.
  • zal ci du. .. . sciska??? nawet sie nie nazywasz wcale. .. A jak nie ma znaku zakazu ruchu rowerowego to mogę jechac ulicą i możesz mnie cmoknąć w pompkę co najwyżej. .. a składaka sam sobie kup i do Fromborka na leczenie nim się karnij . .. .koniec tematu
  • a czy ja napisałem gdzieś że mają w d. .. przepisy i mają je łamać? To chyba jest nagminna domena kierowców prawda???? wyprzedzanie na pasach, podwójnej ciągłej i nagminne spychanie do rowów rowerzystów. .. .bo się spieszą. .. .tylko po co????
  • jakiego lansa???? o czym ty chłopku roztropku do mnie rozmawiasz. .. .siedź w domu na czterech literach i dymaj palcem w pilota. .. a składakiem się karnij sam co wieczór do monopolu po kuflowe mocne i do łóżka lulu. .. .
  • @CCC - Jeśli to faktycznie ty dygasz ta Fromborska to nawedt nie patrzysz na znaki, bo nawet nie wiesz jakie tam stoją. Wejdż na google view i popatrz.
  • @CCC - Lepiej dymać palcem w pilota, niż siodełkiem w rowa, ale co kto woli. ..
Reklama