UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale czytaj ze zrozumieniem,olsztyń to złodziejska wieś,która wyssała Elbląg i wypluła jak pestkę,nie będę się rozpistwał bo to nie ma sensu.
  • Nie potrzebuję się tam wyprowadzać, bo chcę, żeby tutaj byli tacy politycy jak tam, tacy którzy potrafią zadbać o miasto i jego rozwój. Jak tobie się podoba zwijanie Elbląga i jego powolny upadek to już twoja sprawa. Ja chcę, żeby to miasto się rozwijało. Czytam ze zrozumieniem, a Ty jak czytasz, weź pojedź do Olsztyna, przejedź się po mieście po Kortowie, po dzielnicach, po restauracjach, jeziorach i porównaj to z tym, co jest w Elblągu. Elbląg przy tym wygląda bardzo słabo. To prawda, że oni część pieniędzy wydoili z Elbląga, ale to nie jest przyczyną upadku Elbląga. Nieudolni elbląscy politycy są tego przyczyną. Ludzie głosują ciągle na tych samych, którzy nie walczą w sejmiku o pieniądze dla Elbląga i powiatu. Weź sobie pojedź nawet do takich małych miast jak Pasłęk czy Ostróda, Ełk, one jakoś się rozwijają cały czas, a Elbląg się zwija.
Reklama